ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Португалія готова прийняти на лікування та реабілітацію українців

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Серпня 2022, 3:32

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко обговорив з міністеркою охорони здоров’я Португалії Мартою Темідо подальшу готовність приймати на лікування та реабілітацію травм війни ще більшу кількість поранених українців.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Ми вдячні Португалії за її підтримку з перших днів повномасштабного вторгнення рф, як гуманітарну, так і підтримку на політичному рівні євроінтеграційного курсу України та ту підтримку міністерства охорони здоров’я Португалії, яку ми мали на засіданні Європейського комітету ВООЗ і 73-ї Асамблеї ВООЗ. Але сьогодні маємо і глобальне прохання: допомогти засудити терористичні дії росії, яка чинить безпрецедентний тиск на весь світ, захопивши найбільшу у Європі атомну станцію – Запорізьку атомну станцію. Окупанти розмістили там ворожу військову техніку та постійно здійснюють обстріли території станції. Це надзвичайно небезпечно, і наше завдання сьогодні – усім разом зупинити  ядерний тероризм», — наголосив під час зустрічі міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Під час спілкування міністри домовилися про подальшу співпрацю у напрямку медичної евакуації та реабілітації українських пацієнтів з мінно-вибуховими травмами, а також про можливість експертної допомоги у сфері психологічної та нейрореабілітації між португальськими та українськими медиками.

Також Віктор Ляшко висловив подяку Уряду Португалії за системну підтримку медичної сфери України, зокрема гуманітарної  допомоги у вигляді лікарських препаратів, медичних  виробів та обладнання.

«Для нас надзвичайно важливо відчувати потужну підтримку від наших міжнародних партнерів, це не лише посилює спроможність протистояти викликам війни, а й значно підтримує “бойовий дух” українських медиків», – зауважив міністр.

Очільниця МОЗ Португалії підтвердила готовність їхньої системи охорони здоров’я до подальшого збільшення кількості українців, які матимуть змогу отримувати необхідне лікування у медичних закладах Португалії.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Важливо, що йдеться про окремі підрозділи, а не про систему в цілому» — Сухопутні війська відповіли омбудсману

«Важливо, що йдеться про окремі підрозділи, а не про систему в цілому» — Сухопутні війська відповіли омбудсману

Повідомлення про виявлені під час перевірок порушення прав військовослужбовців у окремих штурмових підрозділах вимагають особливої уваги.

Від початку цієї доби відбулося 106 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку цієї доби відбулося 106 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв було зафіксовано на Покровському (28), Костянтинівському (22) та Лиманському (15) напрямках.

До Дня Збройних Сил України в Армія+ ще більше плюсів для військових

До Дня Збройних Сил України в Армія+ ще більше плюсів для військових

До Дня Збройних Сил України в застосунку «Армія+» запрацювала спеціальна пропозиція в межах програми «Плюси». Вона об’єднала 11 партнерів, які надають військовослужбовцям подарунки та додаткові знижки до свята.

«Правила гри зовсім змінилися»: у ЗСУ розкрили деталі організації харчування для військових

«Правила гри зовсім змінилися»: у ЗСУ розкрили деталі організації харчування для військових

Контроль якості та контроль своєчасності забезпечення — саме це основні складові організації харчування підрозділів ЗСУ.

Держгеокадастр і ГО «Захист оборонних фондів»: новий Меморандум для збереження земель оборони

Держгеокадастр і ГО «Захист оборонних фондів»: новий Меморандум для збереження земель оборони

Між громадською організацією «Захист оборонних фондів» та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру укладено Меморандум про співпрацю.

Командувач СБС показав відео ураження російських НПЗ

Командувач СБС показав відео ураження російських НПЗ

Обʼєкти «Россєть» та «Роснефть» в ніч на 5 грудня не оминули увагою Птахи СБС.

ВАКАНСІЇ

Пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Начальник складу

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Командир взводу

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

Львів

Військова частина А2678

Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Новомосковськ

Новомосковський РТЦК та СП

--- ---