ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На півдні Сили оборони України знищили 6 одиниць ворожої артилерії різних калібрів

Новини
27 Серпня 2022, 6:33
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Обстановка в нашій зоні відповідальності стабільно напружена, але під контролем Сил оборони України.

Про це повідомляє ОК «Південь».

Наша тактична авіація уразила засоби ворожої протиповітряної оборони в Херсоні, опорний пункт і скупчення ворожої живої сили і техніки в Новопетрівці та в Ольгиному.

«Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 250 вогневих завдань. Підтверджені втрати ворога становлять 24 рашисти, 2 РСЗВ «Смерч», 3 гармати «Гіацинт», самохідна гармата артилерії «Піон», самохідна артилерійсько-мінометна установка “Нона”, 5 одиниць броньованої і автотехніки. У районі Інженерного і Чорнобаївки знищено склади з боєприпасами», – йдеться в повідомленні.

Ураження Антонівського та Дар’ївського мостів не дозволяє їх використовувати для прямування важкої техніки.

Остаточні втрати ворога дорозвідуються.


«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади
«Це цікава посада, тут — постійний розвиток»: історія операторки БПЛА Уляни зі 117-ї бригади

Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.

Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку
Два танки, артилерія та піхота: дронарі підрозділу «Фенікс» вполювали жирні цілі на Лиманському напрямку

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.

Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків
Велика Британія виділить €300 млн на постачання Україні 16 сучасних літаків

Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.

Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції
Дістались дроном до Су-24М в Криму: командир водолазного загону ЦСП «Омега» розкрив деталі операції

Знищення Су-24М стало результатом ретельного планування, погодження з ПС ЗСУ та СБУ, а також випробування модернізованого безпілотного комплексу.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

WorkUa Водій

від 20000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А4055

RobotaUa Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кам'янське

Старобільський РТЦК та СП

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Olx Старший бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область