ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У разі незаконного судилища над захисниками Маріуполя не може бути й мови про переговори

Новини
23 Серпня 2022, 15:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що нелюдське поводження з полоненими захисниками Маріуполя, зокрема з військовослужбовцями полку спеціального призначення «Азов», унеможливить переговори з російською стороною.

«Це зрозумілі людські умови. Якщо до наших полонених ставитимуться саме так, як ви сказали, то це не про «червоні лінії». Про які переговори, про що взагалі говорити? На цьому – крапка. Мені нічого додати», – сказав глава Української держави під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами перемовин з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою в Києві, відповідаючи на запитання щодо його позиції у разі проведення незаконного судилища над полоненими «азовцями».

Володимир Зеленський також зазначив, що про його можливу участь у саміті G20 у листопаді говорити рано.

«Я сказав, за яких умов ми готові там бути, і вдячні, що Україну запросили. І в якому форматі – це залежатиме від багатьох чинників. Для мене насамперед від того, що відбуватиметься на полях війни, на фронті», – розповів Президент.

Джерело: Офіс Президента України


Ухилянти напали на прикордонників, намагаючись прорватися до Молдови
Ухилянти напали на прикордонників, намагаючись прорватися до Молдови

Двоє військовозобов’язаних чоловіків напали на прикордонників Могилів-Подільського загону, намагаючись прорватися до Молдови.

«Останні миті росіян»: 63 ОМБр показала десяток яскравих знищень ворожих штурмовиків за тиждень
«Останні миті росіян»: 63 ОМБр показала десяток яскравих знищень ворожих штурмовиків за тиждень

Бійці 63-ї окремої механізованої бригади показали 10 знищень російських окупантів за минулий тиждень.

Диверсія або порушення правил: версії причини вибухів на полігоні у Хмельницькому
Диверсія або порушення правил: версії причини вибухів на полігоні у Хмельницькому

Перевіряються дві версії причин неконтрольованої детонації боєприпасів на військовому полігоні у Хмельницькому.

«Верблюди» з рюкзаками і НРК: як діє ворог на Південно-Слобожанському напрямку
«Верблюди» з рюкзаками і НРК: як діє ворог на Південно-Слобожанському напрямку

Росіяни змінили тактику на Південно-Слобожанському напрямку: замість штурмів намагаються просочуватися в тил малими групами та НРК.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фельдшер медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

RobotaUa Штаб-сержант

від 23000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Травматолог

від 50000 до 120000 грн

Київ

115 окрема механізована бригада ЗСУ

RobotaUa Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

RobotaUa Навідник БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

RobotaUa Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України