Сьогодні він навчається на оператора БПЛА у 37-й окремій бригаді морської піхоти. Про свій шлях від бойового медика до оператора БПЛА, причини самовільного залишення…
🔥 Ситуація щодо російського вторгнення
Вдень і вночі з території росії окупанти обстрілюють мирних мешканців ракетами, мінометами, артилерією, а також скидають вибухові пристрої з використанням БПЛА.
Миколаївщина
Вночі, 22 серпня, орієнтовно о 03:00 Миколаїв знову зазнав обстрілів. Внаслідок чого відбулося займання кафе також наразі відомо про влучання на територію ще одного підприємства.
Про це повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім.
У Миколаївському районі вдень, 21 серпня, о 13:00 відбувся ворожий обстріл околиці села Костянтинівка Первомайської громади. У Баштанському районі ввечері, 21 серпня, о 18:20 ворог обстріляв місто Баштанка та влучив в приватний сектор. У результаті чого пошкоджено приблизно 10 будинків. Одна дитина отримала легке поранення.
Протягом дня були обстріли за межами населених пунктів на території Широківської громади: в с. Широке влучання були у вже зруйнований ЦНАП та житлові будинки. Обстріляли с. Новоолександрівка Інгульської громади.
Сумщина
Протягом доби росія зі своєї території продовжує обстріл Сумської області.
Про це поінформував голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Ворожий БПЛА скинув вибуховий пристрій на територію Великописарівської громади. А в Хотінській громаді з території рф ворог відкрив вогонь з міномету, усього 12 прильотів за день. Били і з крупнокаліберного кулемету.
Білопільська громада: мінометний обстріл − 21 прильот, зі ствольної артилерії − 17 прильотів.
Харківщина
Близько 3:00 ночі, 22 серпня, з м. Бєлгород ворог завдав 2 ракетних ударів по Київському району. Пошкоджено інфраструктурний об’єкт. Попередньо без втрат.
Про це повідомляє голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.
Вчора, 21 серпня, близько 21:00 з РСЗВ був обстріляний Київський район Харкова, пошкоджені приватні будинки. Поранення отримав 35-річний чоловік. Протягом минулої доби російські окупанти обстрілювали населені пункти Лозівського, Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів Харківської області.
У Лозівському районі через обстріли горіла трава та лісосмуги. В смт Золочів Богодухівського району поранення отримала 83-річна жінка.
Запоріжжя
За повідомленням Запорізької обласної військової адміністрації, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Гуляйполе, Оріхів, Таврійське.
Надійшло 12 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.
Підготував Олександр Беккер
Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.
Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».
Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.
Начальник служби охорони державної таємниці в/ч А1915
від 25000 до 60000 грн
Чортків, Тернопільська область
Військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Кривий Ріг
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Сьогодні він навчається на оператора БПЛА у 37-й окремій бригаді морської піхоти. Про свій шлях від бойового медика до оператора БПЛА, причини самовільного залишення…