У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Ряд місцевих ЗМІ смоленської області, що на росії, написали про те, що місцевий військовий комісаріат збирається провести «тренувальне вручення повісток резервістам». Деталі не надавались, окрім того, що майбутнім «двухсотикам», які отримають повістку, треба «поставитись з розумінням» і з’явитись за адресою та у поставлені строки «для уточнення персональних даних». У найкращих традиціях країни-фейку офіційна причина – перевірка можливостей російських військкоматів згуртовувати російське м’ясо в одну велику фрикадельку, назвати її ротою і відправити вмирати за путінські палаци з аквадискотекою. Наша мобілізація – не мобілізація, на війну, яка не війна, а спецоперація з демілітаризації та денацифікації, але денацифікація
проходить на окупованих територіях силами ЗСУ, де вже денацифіковано та демілітаризовано більше ніж 44 тисяч ванюш, які «просто хатєлі стіралку»…
Комісари, звісно ж, чесно-чесно обіцяють не могилізувати кухонних рембо, але, якщо взяти до уваги свідчення військовополонених окупантів, яких мобілізували проти їхнього бажання та порушуючи закони (опустимо той факт, що фраза «закони на росії», це оксюморон), додому навряд чи повернеться хоч хтось з тих дурників, які додумаються все ж прийти. Точніше, повернуться, але трохи пізніше, у одному великому або двох маленьких пакетах.

Ситуація кричуще свідчить про те, що у окупантів є великий брак живої сили через катастрофічні втрати на фронті. росія вже деякий час продовжує намагатись заткнути дірки у фронті мобілізованими кадрами без будь-якої підготовки та екіпірування – росіян забирають з підприємств та навіть просто з вулиць. Випадки поки що відносно поодинокі, але подібні приготування свідчать про те, що «могилізація» вже скоро стане на промислові рейки, і мокшанські патріоти вперше дійсно «зможуть повторити», але замість подвигів вигаданих радянською пропагандою суперменів повторювати будуть гітлерівський фольксштурм.
Забарвлення подіям також надають останні високоточні удари української артилерії по військових частинах та аеродромах окупантів, збільшення рівня відмов російських солдатів воювати та наближення зими – в холодну пору дірява логістика потішної армії призведе до величезної кількості небойових втрат, не останньою чергою через низький професіоналізм загарбників.
Але є в цьому є і позитивний момент для населення блінолопатної: додому у депресивну глибинку замість безробітного і вічно п’яного єрмолая повернеться новенька блискуча «Лада Веста», а щаслива мамка нелюда
зможе виплатити всі кредити. Самі плюси, як не крути.
Вчора та у ніч на 11 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці військових, логістичних та промислових об'єктів ворога.
Президент України Володимир Зеленський у перший в українській історії День безпілотних систем відзначив українських захисників та підрозділи СБС.
За доказовою базою СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого СБУ викрила у листопаді 2023 року на коригуванні обстрілів Сумщини.
Військовий Кухар
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…