ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Закарпатські «сонечки» затрофеїли рашистський Т-72 Б

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Серпня 2022, 18:10

Воїни добровольчого спецпідрозділу «Сонечко» із Закарпаття не перестають дивувати своєю хоробрістю, сміливістю та спритністю. Так, під час успішної операції на Донеччині військовослужбовці цього формування захопили російський танк Т-72 Б.

− Ця бойова машина перебувала на ворожих позиціях у ролі передового опорного пункту, – розповів командир «Сонечка» Руслан Каганець. − До панцерника були підведені лінії військового зв’язку, звідки відбувалось управління російським військовим підрозділом, що виконував завдання в цьому районі. Цікаво, що всі шляхи підступу до танка були просто всіяні  розтяжками та хибними «секретами». Це свідчить, що рашисти нас дуже бояться, намагаються всіляко захиститись і приховати свої «консервні банки» у лісосмугах. Шкода, що вони й досі не зрозуміли, що від українських воїнів не сховаєшся ніде.

Руслан Каганець також додав, що під час захоплення опорного пункту біля танка перебували два російські військовослужбовці, котрі намагались запустити сигнальну ракету. Для чого вони це хотіли зробити та на що сподівались – не зрозуміло. Як казав російський класик: «умом расію нє панять».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ворожа піхота згоріла у власних норах» — Третя штурмова звітує про результати своєї роботи на Харківщині

«Ворожа піхота згоріла у власних норах» — Третя штурмова звітує про результати своєї роботи на Харківщині

Оператори підрозділу «Primus» Третьої штурмової бригади продовжують полювання на ворожих штурмовиків, які намагаються просочитися через українську лінію оборони на Харківському напрямку.

«Готуємо нові далекобійні удари» — Президент розповів про плани Сил оборони на фоні провалу літнього наступу рф

«Готуємо нові далекобійні удари» — Президент розповів про плани Сил оборони на фоні провалу літнього наступу рф

У неділю, 13 липня, Президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим керівництвом щодо ситуації на ключових напрямках оборони, зокрема на Покровському та Новопавлівському, а також на Запоріжжі, Харківщині та прикордонні Сумщини.

Коли легенди зустрічаються: «Холодний Яр» та «Азов» провели спільні навчання для інструкторів

Коли легенди зустрічаються: «Холодний Яр» та «Азов» провели спільні навчання для інструкторів

Відбувся перший обмін цінним бойовим досвідом між воїнами 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» та 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» НГУ з метою уніфікації навичок, здобутих у важких боях.

«Чорні соколята» під вогнем танка: як воюють снайпери, що розвінчують голлівудські міфи

«Чорні соколята» під вогнем танка: як воюють снайпери, що розвінчують голлівудські міфи

Бійці роти снайперів бригади «Червона Калина», відомі як «Чорні соколята», на власному досвіді розвінчують голівудські міфи про свою роботу, адже їхнє бойове хрещення почалося з прицільного вогню російського танка та міномета.

Бійці «Прайм» уразили на Курському напрямку командний пункт росіян та інші «цікаві обʼєкти»

Бійці «Прайм» уразили на Курському напрямку командний пункт росіян та інші «цікаві обʼєкти»

Бійці Державної прикордонної служби відзвітували про ураження на Курському напрямку командного пункту російських військ та цілої низки інших цілей.

«Скинулись на дрони — отримали міномет»: мобілізований росіянин розповів про провал під Ялтою

«Скинулись на дрони — отримали міномет»: мобілізований росіянин розповів про провал під Ялтою

Гарматне м’ясо — саме так описує своє становище мобілізований російський солдат із 36-ї мотострілецької бригади, який потрапив у полон після боїв поблизу села Ялта на Донеччині.

ВАКАНСІЇ

Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Санітарний лікар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стрілець ВСК (ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Другий відділ Пологівського РТЦК та СП (м. Оріхів)

Фахівець зв’язку

від 21000 до 25000 грн

Подільськ

Державна прикордонна служба України

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

Сапер в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---