У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Ситуація щодо російського вторгнення
росіяни здійснили масовані обстріли Новгород-Сіверської громади, що на Чернігівщині.
Про це повідомив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.
«Сьогодні, 15 серпня, у період між 8 та 10 ранку російська армія двічі обстріляла територію громади.
Із 8-ї ранку більше 70 вибухів (ймовірно від ворожої артилерії) на околицях села Кам’янська Слобода. Є пошкодження цивільних будівель. Після 9-ї ранку – обстріл території біля села Пушкарі. Майже 60 вибухів. Також ймовірно зі ствольної артилерії. Попередньо, без жертв», – йдеться у повідомленні.
Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з міністеркою Збройних сил та у справах ветеранів Франції Катрін Вотрен.
Представники ВМС ЗСУ були присутні на церемонії вручення нових прапорів підрозділам Королівської морської піхоти, яка відбулася у Віндзорському замку.
Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…