ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Віримо! Можемо! Переможемо!» – Вінниця організовує флешмоб до Дня Державного прапора

Новини
15 Серпня 2022, 18:46
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Уже за тиждень Україна святкуватиме День Державного прапора. До свята «Вінницька міська централізована бібліотечна система» ініціювала флешмоб «Віримо! Можемо! Переможемо!»

До участі в акції запрошуються усі охочі. Для цього необхідно зайти на сторінку закладу в фейсбуці за цим посиланням та  додати у коментарях фото із прапором чи будь-якими елементами декору, що символізують державний стяг України.

– У вкрай важкі часи для України надзвичайно важливо не втрачати оптимізму. Ми обов’язково переможемо, наші серця сповнені вірою, – прокоментувала в.о. директора ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Тетяна Верещак. – Заходьте в коментарі та обирайте фото, які вам до вподоби. Дякуємо всім, хто вже долучився до флешмобу, і чекаємо на ще більшу його підтримку.

Переможця визначатимуть 23 серпня, саме до цього часу триватиме голосування. Автор фото, яке набере найбільше вподобань, отримає подарунок.

Підготувала Оксана Уретій


«Ми пройдемо зиму й збережемо життя»: Володимир Зеленський просить США продати Україні антибалістичні ракети
«Ми пройдемо зиму й збережемо життя»: Володимир Зеленський просить США продати Україні антибалістичні ракети

Україна має у 2,5 раза менше ракет-перехоплювачів, ніж торік, тоді як росія збільшила кількість балістичних ракет.

«Не могли не знати, що ціль абсолютно цивільна»: Президент прокоментував удар по локомотиву на Одещині
«Не могли не знати, що ціль абсолютно цивільна»: Президент прокоментував удар по локомотиву на Одещині

Окупанти вдарили реактивним дроном по локомотиву пасажирського потяга на Одещині. У потязі перебували 340 людей.

Удар на 1300 кілометрів: уражено нафтопереробний комплекс «Газпром нефтехим Салават»
Удар на 1300 кілометрів: уражено нафтопереробний комплекс «Газпром нефтехим Салават»

У ніч на 13 серпня Сили оборони України завдали ураження по нафтопереробному комплексу «Газпром нефтехим Салават» у місті Салават, Республіка Башкортостан, рф.

150 ухилянтів вчили 50 дітей: на Київщині викрили «ліцейську» схему
150 ухилянтів вчили 50 дітей: на Київщині викрили «ліцейську» схему

Її учасники платили $10 тисяч за фіктивну «посаду вчителя» не для навчання дітей, а для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Номер обслуги, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

WorkUa Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Старший навідник мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx такелажник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

RobotaUa Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила