ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українець повернувся з Шанхая, щоб боронити рідну землю

Life story: історії військових
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Серпня 2022, 18:27
Колаж із фотографій Арсена Федосенка

Ще взимку Михайло жив із родиною в Китаї. Дружина викладала англійську мову, він професійно займався фотосправою і переймався хіба тим, що знову продовжили локдаун. Почувши з новин про напад росії, не роздумуючи, повернувся в Україну — захищати рідну землю.

Історію воїна розповів на своїй сторінці Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний.

— Тут мій дім, мої батьки, я не міг залишатися на чужині, — говорить боєць окремої механізованої бригади. — У війську потрапив до артилерії — цю спеціалізацію я опанував ще під час строкової служби. Разом зі мною служить багато цікавих людей, у кожного своя історія. Усі ми різні, але мета у нас одна — Перемога!

Після війни Михайло не збирається знову залишати Батьківщину. Навпаки — хоче, щоб додому повернулася дружина, разом із якою мріє подорожувати Україною.

— А поки що маємо побороти ворога. Хотів би сказати всім українцям: доки ми тут, на фронті, ви у безпеці, — наголошує артилерист. — Вірте у Збройні Сили України. Ми тримаємося, йдемо до Перемоги і дуже цінуємо вашу підтримку.

Читайте нас у Facebook
«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: про школу лідерства у НАСВ, де майже 100% викладачів мають бойовий досвід
«Багато командирів бригад очолюють кафедри»: про школу лідерства у НАСВ, де майже 100% викладачів мають бойовий досвід

Академія, в яку вступають максимально мотивовані, а навчають — виключно бойові офіцери.

«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система
«Буде гучно»: у «Хартії» створили нову артилерійську бригаду, де дрони й гармати працюють як одна система

У складі 2-го корпусу «Хартія» сформували артилерійську бригаду «Ґреґіт», де артилерія, дрони та розвідка працюють як єдина система.

Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби
Сили оборони знищили на Бєлгородщині ворожу РЛС контрбатарейної боротьби

Українські війська продовжують знижувати обороноздатність російських прикордонних регіонів.

«Атамстіть за «Калабка» — всєх убіть»: російські  ватажки на Запорізькому фронті жадають помсти
«Атамстіть за «Калабка» — всєх убіть»: російські  ватажки на Запорізькому фронті жадають помсти

Чергове радіоперехоплення розкриває істерику ватажків 247-го десантно-штурмового полку 7-ї дивізії зс рф, спричинену знищенням московита з позивним «Колобок».

На Київщині рятувальники дістали бойову частину ракети з житлового будинку
На Київщині рятувальники дістали бойову частину ракети з житлового будинку

У Чабанах на Київщині після російського обстрілу в багатоповерхівці залишилася нерозірвана бойова частина ракети.

ВАКАНСІЇ
Рульовий-мотоpист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Майстер з ремонту і обслуговування БПЛА

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Стрілець

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Начальник компресорної станції, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

--- ---