ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Наші воїни успішно зупинили ворожий наступ поблизу Запоріжжя

Новини
13 Серпня 2022, 7:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Ситуація щодо російського вторгнення

Про це повідомляється в оперативній інформації Генеральний штаб ЗСУ.

«Поблизу Новопавлівська та Запоріжжя противник обстрілював позиції із ствольної, реактивної артилерії і танків у районах населених пунктів Володимирівка, Павлівка, Пречистівка, Вугледар, Богоявленка, Новопіль, Залізничне, Гуляйпільське, Ольгівське, Шевченко, Бурлацьке, Новосілка, Дрожнянка, та Новоданилівка. Завдав авіаудару в районі Новосілки.

У напрямку Сторожове – Новосілка наші воїни успішно зупинили ворожий наступ та відкинули окупантів назад.

На Миколаївщині противник здійснював обстріли із танків та артилерії в районах Посад-Покровського, Степової Долини та ще 27 населених пунктів.

Ворог намагався вести наступальний бій в напрямку Сухий Ставок – Лозове, успіху не мав, відійшов.

Завдав авіаційних ударів біля Осокорівки та Андріївка.

Продовжував ведення повітряної розвідки БПЛА», – йдеться у повідомленні.


На Костянтинівському напрямку відбито 15 ворожих атак — Генштаб ЗСУ
На Костянтинівському напрямку відбито 15 ворожих атак — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони.

«Недостатньо мати лише обладнання»: британський експерт пояснив, що забезпечує ефективне реагування на кризи
«Недостатньо мати лише обладнання»: британський експерт пояснив, що забезпечує ефективне реагування на кризи

В Україні завершилися міжвідомчі навчання з реагування на кризові ситуації.

Представники Збройних Сил України вибороли срібло чемпіонату світу з фехтування
Представники Збройних Сил України вибороли срібло чемпіонату світу з фехтування

Спортсмени Центрального спортивного клубу ЗС України успішно виступили на чемпіонаті світу з фехтування, що триває з 22 до 30 липня у Гонконзі (Китай).

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням
«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в заручники погрожував мешканець Кропивницького.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

409 окремий стрілецький батальйон

RobotaUa Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Оператор відділення РЕБ механізованого батальйону

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Радіотелефоніст

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)