ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Тубус від ракети продали за 155 000 гривень на благодійному аукціоні

Новини
11 Серпня 2022, 2:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На торги прийшли 4 учасники, які змагались за лот зі стартовою вартістю 50 000 грн. Новою власницею тубуса стала учасниця, що запропонувала фінальну ставку – 155 000 гривень.

Усі виручені кошти будуть перераховані до фонду “Повернись живим ” для закупівлі необхідних речей для наших захисників.

За допомогою снаряду в Донецькій області у 2014 році підбили російський танк. Тубус розмалювали майстри Петриківського розпису з Дніпропетровщини та передали Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області на знак вдячності за допомогу в облаштуванні фортифікаційних споруд.

Перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко розповів деталі і привітав переможницю торгів.

– Вітаю Christina Leinneweber з чудовим придбанням. Ваша участь в аукціоні – ще одне свідчення того, як демократичний світ підтримує Україну. Виручені кошти допоможуть нашій армії швидше перемогти окупанта. Гроші ми перерахуємо благодійному фонду “Повернись живим” для закупівлі найнеобхіднішого, – запевнив чоловік.

Колектив Служби автодоріг подякував всім відвідувачам за щирість та небайдужість.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер групи сил підтримки

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Харків

Військова частина 2240 НГУ

Olx Стрілець-снайпер, розвідник

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

WorkUa Командир взводу

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

RobotaUa Пілот, оператор безпілотних авіаційних комплексів

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

WorkUa Радіотехнік БпЛА, FPV

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

ПУБЛІКАЦІЇ