ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

225 канадських інструкторів тренуватимуть наших військових у Великій Британії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Серпня 2022, 16:41

Про це заступник Міністра оборони України Ганна Маляр повідомила під час брифінгу в Укрінформ.

Канадські партнери відновлюють операцію Операція Unifier.

225 канадських військових направлено до Великої Британії для підготовки наших військовослужбовців.  Швеція, Фінляндія та Королівство Данія долучаються до програми вишколу українських воїнів під керівництвом Великої Британії, – сказала Ганна Маляр.

Та додала, що підтримка міжнародних партнерів важлива не лише для України, а й для Європи та країн НАТО.

– За такої підтримки наші солдати стануть нестримною силою. Це черговий крок до посилення східного флангу НАТО та відновлення миру і безпеки в Європі. Переможемо російську тиранію разом. Хоч би як ворог не намагався залякати та зламати нас, ми мусимо боротися. Мусимо довести, що свобода завжди перемагає. Так, це виснажливо, це нелегко, але лише діючи спільно крок за кроком ми здолаємо російських загарбників і вийдемо з цієї війни переможцями, – сказала Ганна Маляр.

Довідково: Операція Unifier, також відома як Об’єднана цільова група Збройних Сил Канади – Україна, — це внесок Збройних сил Канади у безпеку України в координації зі Збройними Силами України. Він розпочався у світлі розпалювання росіянами війни на Сході України та анексії Криму після Революції Гідності в Україні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить