ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Полтавщині захисників неба привітали з професійним святом

Регіони
7 Серпня 2022, 12:57
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

До Дня Повітряних Сил ЗС України на Полтавщині привітали низку військових колективів, які святкують професійне свято.

Так, воїнів однієї з бригад тактичної авіації, що на Полтавщині, заохотили представники органів місцевого самоврядування та військової адміністрації.

— Увесь колектив цієї військової частини — справжні професіонали своєї справи. На їхньому рахунку сотні одиниць знищеної ворожої техніки та особового складу. З перших днів широкомасштабного вторгнення льотчики з нашого регіону успішно нищили рашистів на різних напрямках, — зазначили представники місцевої військової адміністрації.

Присутніх авіаторів нагородили почесними грамотами та подяками. Також низку нагород передали льотчикам, які нині перебувають на бойовому чергуванні, захищаючи наш повітряний простір.

Окрім цього, військовим передали благодійну допомогу від американських організацій Rotary club of Randolph VP та Randolph Sunrise Rotary Club.

Також в іншому колективі радіотехнічного підрозділу, що стежать за повітряною обстановкою над областю, відбулися нагородження до професійного свята. Найкращих вартових неба заохотили представники органів місцевого самоврядування та військової адміністрації.

— Ви наші очі повітряного простору. Завдяки вашій роботі ми можемо вчасно виявляти повітряну загрозу та знищувати її. Також ваш колектив продовжує успішно стерегти небо над важливими об’єктами інфраструктури регіону, — зауважили під час привітання воїнів РТВ представник органу місцевого самоврядування.

Наприкінці заходу хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих українських захисників, які віддали життя за Україну.

Кореспондент АрміяInform

Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій-заправник, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

RobotaUa Звязківець

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

WorkUa Гранатометник

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Стрілець-регулювальник у комендантське відділення

від 20000 до 120000 грн

Ковель

Центр рекрутингу української армії

RobotaUa Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

WorkUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення