До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…
Умежах ініціативи першої леді Олени Зеленської з фандрейзингу коштів на автомобілі швидкої медичної допомоги вже придбані перші 24 реанімобілі. Незабаром вони поїдуть рятувати життя в Запорізьку, Миколаївську, Рівненську, Сумську, Харківську, Чернігівську, Одеську області.
Нещодавно, 23 липня, відбувся другий Саміт перших леді та джентельменів. Головною метою проведення заходу стало обговорення повоєнного майбутнього нашої країни та світу, а також збір коштів на автомобілі швидкої медичної допомоги для України.
З цією метою напередодні Саміту було відкрито збір коштів на фандрейзинговій платформі UNITED24. Станом на зараз зібрано 220 млн гривень. На частину цих коштів, а саме на 52,8 млн гривень, ДП “Медичні закупівлі України”, придбало перші 24 реанімобілі. Незабаром вони будуть передані закладам екстреної медичної допомоги 7 областей.
«Щодня наші медики рятують життя тисячам українців, бригади екстреної медичної допомоги першими прибувають на місце події та роблять все необхідне, щоб допомогти. У той же час ворог не припиняє атакувати наші лікарні та «швидкі», щотижня ми маємо втрати, зокрема і в автопарку «екстренки», особливо у прифронтових областях та там, де відбуваються активні бойові дії. Тож придбані швидкі будуть скеровані у прифронтові регіони та регіони, що активно залучаються для надання медичної допомоги пораненим”, – зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
Ці автівки обладнані всім необхідним, щоб швидко й безпечно доправити важкопоранених до лікарні: кисневими балонами, кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень.
Збір коштів на реанімобілі триває на сайті UNITED24. Долучитися може кожен охочий.
Джерело: Урядовий портал
Дронарі 57-ї окремої мотопіхотної бригади ліквідували низку ворожих цілей, зокрема окупантів, один з яких чомусь вирішив показати в об’єктив свою зброю.
Спецпризначенці 5 окремого загону ЦСП «Омега» знищили на Донеччині новітній російський розвідувальний дрон «Князь Віщий Олег».
Бійці Центру спецпризначення «ОМЕГА» НГУ та їх наземні роботизовані комплекси виконують логістичні місії на одному з найгарячіших відтинків фронту.
Завдяки розповідям визволених з полону українських захисників уперше вдалося встановити місця перебування 35 військовополонених.
Від початку року наземні роботизовані комплекси Нацгвардії доставили на передову майже 1500 тонн вантажів та евакуювали понад сотню поранених бійців.
На Південно-Слобожанському напрямку оператори підрозділу «Стрікс» завдали серії точних ударів по російських позиціях.
Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого
від 21000 до 121000 грн
Володимир, Волинська область
Майстер БПЛА, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…