ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Доброго вечора, ми з України»: АрміяInform зустрілась з автором хіта

Публікації Репортаж
Прочитаєте за: 3 хв. 6 Серпня 2022, 12:24

«Доброго вечора, ми з України»… Ці слова з перших днів повномасштабної війни стали cправжньою візитівкою українців в усьому світі. Автори треку – діджеї ProBass та Hardi з Кременчука − створили хіт, використавши звичайне привітання всіх українців. Цими словами ми нині зустрічаєм друзів з усього світу, а наші захисники нищать ворога. Кореспонденти АрміяInform зустрілися з діджеєм ProBass (Артемом Ткаченком) на концерті, який гурт організував на підтримку ЗСУ.

Довідково. PROBASS ∆ HARDI — електронний український дует, створений у 2017 році. Їхня музика лунає сьогодні на всіх радіостанціях України та Європи, і все частіше PROBASSHARDI опиняються у TOP хіт-парадів. Гурт співпрацює з відомими світовими лейблами (Warner Music Group, EDM|DISRUPTION), хлопці створюють та редагують музику до пісень відомих українських артистів.

Не так давно вони заснували своє електронно-інструментальне рок-шоу PROBASSHARDI live show, з яким і проводять свої сольні виступи наживо.

Історія створення треку

Трек «Доброго вечора, ми з України» з’явився ще у 2021 році. На той час неординарний та яскравий Артем Ткачук уже успішно гастролював по світу. Але йому хотілося, щоб всі знали, що ця музика створена саме в Україні. І це був перший поштовх, щоб поєднати електронну музику з українськими етномотивами.

− Ми почали слухати народні колективи, відшукувати звук народних інструментів, щоб використати їх у своєму треку. Зацікавила творчість гурту «ДахаБраха». В одному із англомовних інтерв’ю фронтмен Марко Галаневич вимовив «Доброго вечора, ми з України». Це прозвучало з такою сильною енергетикою і таким неймовірним посилом. По факту це і був репрезент нашої України. Ми зрозуміли, що саме ця фраза має звучати на всіх музичних платформах, − розповідає Артем.

Заради перемоги українці готові віддати останнє. Інакше і бути не може

Після широкомасштабного вторгнення, як і кожен українець у своєму місті, Артем Ткаченко готувався до зустрічі з ворогом: робив барикади в рідному місті, готував коктейлі Молотова. Згодом хлопці долучились до допомоги переселенцям, організувавши разом із своєю командою у нічному клубі видачу і збір гуманітарної допомоги.

 Українці неймовірні, тому так допомагають один одному. Якщо не ЗСУ, то ми нічого не матимемо!

− Ми створили своєрідний волонтерський хаб. Годували і одягали переселенців, комплектували  машини з потрібними речами, − розповідає Артем. – Сьогодні підтримуємо Збройні Сили України, організовуємо благодійні виступи, на яких збираємо кошти для їхніх потреб. Ми не відмовляємося, якщо нас запрошують. Будь-то маленький концерт у Калуші, де збирають 30 тисяч, або телеміст із Польщею, де донатять по декілька мільйонів доларів. Українці неймовірні, тому так допомагають один одному. Заради перемоги вони готові віддати останнє. Інакше і бути не може, адже якщо не ЗСУ, то ми нічого не матимемо. Будь-яка підтримка сьогодні важлива.

Артем Ткаченко вважає, що музика допомагає пережити війну, підіймає настрій та бойовий дух військовослужбовців.

− Я просто щасливий від того, що музика може допомагати. Нині все працює на Україну: простий дитячий малюнок, вірш, лист  − будь-яка творча історія має жити, − говорить Артем.

 «Пишаюсь тим, що я українець. От дуже сильно»…

Нині хлопці вже працюють над новими хітами. Тож уже незабаром лунатиме наступний трек «Пишаюсь тим, що я українець. От дуже сильно»…

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить