ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росіяни в «біологічному серіалі» знайшли роль для президента Чавеса

5 Серпня 2022, 15:58
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

міноборони рф продовжує свою антиамериканську інформвійну. Тому присвятило їй черговий розлогий «викривальний» брифінг у москві.

Нагадаємо, що 3 серпня у відомстві шойгу розлого розповідали про останні «жахи», які відбуваються з російськими військовополоненими в Україні, на підставі якогось соціологічного опитування.

Пізніше, 4 серпня, настав час для продовження фейкового серіалу про всі ті самі «українсько-американські біологічні лабораторії».

Якщо спробувати коротко резюмувати чергову маячню «начхіму» росармії генерала кирилова, то це має приблизно такий вигляд: «мо рф бачить чітку тенденцію того, як українські компанії в партнерстві зі США вивчали чуму свиней, через що тепер у світі відбувається спалах віспи мавп».

Крім цього, кирилов десь там дізнався і негайно поспішив розповісти під час брифінгу, що:

· «на залишених «нацистами» позиціях нерідко виявляють наркотичні речовини ефедринового та опіоїдного типів, які можуть пояснювати жорстокість та агресію ЗСУ щодо жителів так званих лднр;

· «у крові українських полонених виявлено імунологічні маркери, що свідчать про контакт зі збудниками лихоманки з нирковим синдромом та лихоманки Західного Нілу, які вивчалися Пентагоном у рамках українських проєктів UP-4 та UP-8».

Проте цього разу російські сценаристи цього «біологічного серіалу» вирішили трохи освіжити його та запросили як guest star покійного президента Венесуели.

Так, російський генерал заявив, що пана Уго Чавеса, який помер ще 2013 року, отруїла американським препаратом одна з наближених — Клаудія Діас. А потім її вивезли до Штатів, «щоб уникнути можливого розголосу подробиць співпраці з американськими спецслужбами».

НАСПРАВДІ залучення росіянами президента Чавеса до свого «біологічного серіалу» має лише одну мету: хоч якось привернути увагу до всієї епопеї світових ЗМІ. Попередні сценарні кроки не спрацювали.

Ось їх невеликий синопсис:

· «Україна — майданчик для дослідження продуктів західних біолабораторій, які потім можуть бути використані проти росії».

· «Перетворення українських солдатів на монстрів у різний спосіб. Починаючи з „чіпування“ від COVID-19, який був штучно створений у біолабараторіях США. Завершуючи чудодійними пігулками, які позбавляють втоми і провокують жорстокість».

· «Підживлення постійної занепокоєності новими видами захворювань (тією ж „віспою мавп“) автоматично пов’язується з біологічною війною США через Україну проти росії, а нові патогени розробляються виключно проти росіян».

Всі ці фейки розкручуються на державному рівні: від генерала кирилова і гатілова (постпред рф при ООН та міжнародних організаціях у Женеві, який розповідав про кров слов’янського етносу для німців) до путіна, який заявив, що «у безпосередній близькості від наших кордонів створювалися компоненти біологічної зброї, відпрацьовувалися «методики та механізми дестабілізації епідеміологічної обстановки на пострадянському просторі».

Але за межами росії нічого з цього не спрацювало. Навіть на пострадянському просторі. Тому «сценаристи» фейкових серіалів й знайшли роль для пана Чавеса.

Можна припустити, що наступними, кого «отруїли» США, на думку москви, будуть Кім Чен Ір чи Аятола Хомейні. Заради створення антиамериканської коаліції кого тільки не згадаєш і чого тільки не вигадаєш.

Джерело: Центр стратегічних комунікацій SPRAVDI


1370 військових, танки і системи ППО: втрати противника за добу
1370 військових, танки і системи ППО: втрати противника за добу

Бойові втрати російських військ за минулу добу склали 1370 окупантів, 5 танків і десятки артилерійських систем.

Мікрохвильове об’єднання: американський зброярський тріумвірат представив автономну антидрон-систему
Мікрохвильове об’єднання: американський зброярський тріумвірат представив автономну антидрон-систему

На оборонному симпозіумі AUSA Global Force 2026 у Хантсвіллі, Алабама, американська промисловість показала Leonidas AGV

Заступник міністра оборони підписав новий контракт, який пропонує трансформація Сил оборони
Заступник міністра оборони підписав новий контракт, який пропонує трансформація Сил оборони

Заступник Міністра оборони України лейтенант Мстислав Банік підписав базовий контракт на проходження військової служби.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

оператор – лінійний наглядач

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Зв’язківець-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

Інженер радіаційної безпеки

від 17000 до 25000 грн

Київ

11 державний пожежно-рятувальний загін