ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветерани з інвалідністю внаслідок війни І–ІІ груп зможуть отримати грошову допомогу

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Серпня 2022, 17:31 496

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та представники Червоного Хреста підписали чотиристоронній Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки ветеранів, які отримали інвалідність внаслідок російсько-української війни, та їхніх сімей.  

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.   

Меморандум передбачає надання грошової допомоги (100 швейцарських франків на місяць) протягом чотирьох місяців ветеранам – особам з інвалідністю внаслідок війни І–ІІ груп. 

Так, для отримання грошової допомоги ветерани зможуть подати онлайн заяви через мобільний додаток веб-порталу електронних послуг Портал Дія за допомогою послуги єПідтримка. 

Виплати коштів будуть здійснюватися через платформу управління даними компанії «РедРоуз Сі Пі Ес Лімітед». Вона використовуватиметься для обробки знеособленої інформації про отримувачів грошової допомоги, нарахування виплат та їх моніторинг, надання звітних матеріалів.

Документ укладено між Міністерством у справах ветеранів України, Товариством Червоного Хреста України, Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та компанією «РедРоуз Сі Пі Ес Лімітед».
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Соціальний захист