ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Тайвань не витіснить з порядку денного війну рф проти України

Важливі новини Новини
31 Липня 2022, 11:45
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Тайвань Україна 31.07 2022

роспропаганда активно поширює тези, що протистояння між США та КНР через Тайвань витіснить з актуального порядку денного світової спільноти війну рф проти України та знизить рівень підтримки нашої боротьби з агресором. Про це заявив воєнний експерт Дмитро Снєгирьов у коментарі АрміяInform.

«Цю тему активно просуває російська пропаганда, розкручуючи, скажімо так, військово-дипломатичну істерію довкола Тайваню. Насправді питання протистояння України російський агресії жодним чином не відійде на другий план. Наведу два красномовних факти: 28 липня прозвучала заява офіційних представників США щодо прискорення військово-технічної допомоги Україні і саме 28 липня відбулася телефонна розмова між Президентом США і лідером КНР щодо Тайваню.

Подібні побоювання є абсолютно безпідставними. Сполучені Штати чітко позиціонують себе як провідного політичного гравця в світі, відповідно, дають зрозуміти декільком країнам, а насамперед – російській федерації і КНР, що розглядають і Україну, і Тайвань у зоні свого військово-політичного впливу», – зазначив експерт.

Кореспондент АрміяInform

Порятунок з палаючого судна: бійці ДПСУ евакуювали екіпаж іноземного балкера, ураженого російським БПЛА
Порятунок з палаючого судна: бійці ДПСУ евакуювали екіпаж іноземного балкера, ураженого російським БПЛА

Військовослужбовці Морської охорони Державної прикордонної служби врятували в акваторії чорного моря екіпаж балкера «Golden Rose».

Без транспорту — без наступу: дронарі 66-ї бригади розгромили техніку росіян на Лиманському напрямку
Без транспорту — без наступу: дронарі 66-ї бригади розгромили техніку росіян на Лиманському напрямку

Оператори батальйону безпілотних систем «MARA» 66-ї бригади на Лиманському напрямку знищили ворожі автівки, мотоцикли та квадроцикли.

«Залітав у двері БМП, а тепер збиває «Шахеди»: історія пілота FPV із Президентської бригади
«Залітав у двері БМП, а тепер збиває «Шахеди»: історія пілота FPV із Президентської бригади

Колись він нищив танки й бронемашини, а тепер полює на «Шахеди» та «Гербери», розуміючи: кожен дрон може коштувати комусь життя.

«Кримський рубильник»: СБС уразили 13 об’єктів ворожої енергетики
«Кримський рубильник»: СБС уразили 13 об’єктів ворожої енергетики

Підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України завдали ураження по стратегічним об'єктам окупантів на тимчасово окупованих територіях.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Розвідник-радист, радіотелеграфіст

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

WorkUa Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Olx Пілот БпЛА (літаюче крило)

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Olx Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Оператор відділення управління ППО (ЗСУ)

від 20000 до 70000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Інспектор прикордонної служби, водій

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

ПУБЛІКАЦІЇ