У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Ситуація щодо російського вторгнення
Воїни артилерійського підрозділу 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України розповіли про особливості виконання вогневих завдань з самохідної артилерійської гармата 2С9 «Нона» – здобутої в боях в якості трофейної техніки.
Про це повідомляє ДШВ ЗСУ.
– Протягом тривалого часу, артилерійська система вірно служить Збройним Силам України, успішно знищуючи своїх колишніх господарів, – йдеться у повідомленні.
Артилеристи десантники зазначають, що з даної бойової машини було знищено: один танк, одна БМП, три ББМ «Тигри», автомобільну техніку та живу силу противника.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…