ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вуха російського ІПСО стирчать з матеріалів про «контрабанду» зброї – Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 27 Липня 2022, 22:42

Росія використовує широкий спектр інструментів інформаційного впливу, щоб перешкодити постачанню Україні  зброї від західних партнерів.

Про це заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр написала у Facebook.

Зокрема, вона відзначила наступне: «Західна зброя у наших руках дуже болюче дошкуляє росіянам. Тому ворог використовує всі можливості для дискредитації ЗСУ та підриву довіри партнерів до нас. Заблокувати постачання озброєння і розколоти міжнародну коаліцію на нашу підтримку – мета чергового інформаційного фронту, розгорнутого російською федерацією.

Вуха російського ІПСО стирчать з матеріалів, де Україну звинувачують у контрабанді, перепродажу, втраті, неналежному використанні озброєння, що постачається нам партнерами. Для цього росія використовує широкий спектр інструментів інформаційного впливу – афілійованих до неї «лідерів думок», експертів, пресу, політиків не лише в рф, а й за її межами.

Чим більше західна зброя змінюватиме ситуацію на полі бою на користь України, тим істеричніше вестиме себе рф. Пропаганда – це те, на чому російський тоталітарний режим намагатиметься ще деякий час їхати, тоді як його військова машина розвалюватиметься на ходу.

Але всі ці зусилля ворога по дискредитації України марні. Бо Україна вже кілька місяців як першою ініціювала, і зараз, за участі західних партнерів, активно втілює у життя розгалужену систему моніторингу та контролю поставленої нам зброї. Ці механізми вже запущено і вони з часом тільки вдосконалюватимуться.

Крім міжнародних, державних, відомчих механізмів моніторингу використання західної зброї, в Україні також запроваджено і парламентський контроль у цій чутливій сфері.

Важлива обставина, на яку варто звернути увагу. Кількість зброї, що надається, та її рівень останнім часом лише зростає. Це означає, що попри всі метушіння нашого ворога Україні ДОВІРЯЮТЬ.

Ще трохи фактів:

-жодного запиту чи натяку на недовіру від офіційного державного органу партнерів Україна не отримувала.

-деякі союзники направили до України представників, які мають можливість спостерігати за використанням наданої ними зброї.

-ми почали імплементовувати натівську систему обліку і контролю логістики LOGFAS ще у 2019 році. Вона забезпечує прозорість обліку та використання міжнародної військової допомоги. Зараз пришвидшено процес впровадження LOGFAS і вже проводиться підготовка військових використання цієї системи. Робимо усе можливе, аби довести її до рівня батальйону.

-наші українські та американські фахівці доопрацьовують ще одну систему контролю, яку невдовзі буде задіяно у повному обсязі.

-уже впроваджено та використовується модуль інформаційно-аналітичної системи «СОТА» щодо моніторингу постачання Україні озброєння від країн-партнерів в режимах «загальнодоступна інформація», «інформація для службового користування» та «таємна інформація».

Він дозволяє контролювати нові поставки озброєння за статусами (наприклад, готово до відвантаження, у дорозі чи отримано ЗСУ) та країнами-надавачами, аналізувати поставки зброї в часовому розрізі, за періодами взяття на озброєння, країнами-надавачами, відповідністю стандартам НАТО, віднесенням до радянських зразків озброєння.

Тобто, ми виправдовуємо довіру партнерів, використовуючи кожну одиницю зброї з розумом, високоточно витрачаємо кожен постріл чи ракету.

Ми зацікавлені у максимальній прозорості у питаннях постачання західного озброєння, що є визначальним для нашої Перемоги над російським агресором.

Західною зброєю і героїзмом українських воїнів Перемоги вдасться досягти набагато швидше, ніж просто героїзмом».

Читайте нас у Facebook
Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Українська «Фурія» допомогла американському HIMARS спалити ворожий склад у тилу

Роботу американської реактивної артилерійської системи HIMARS у зв’язці з українським безпілотним авіаційним комплексом «Фурія» показали в ефірі Армія TV.

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

УБД можна буде отримати онлайн в пару кліків

Скоро захисники та захисниці зможуть оформити статус учасника бойових дій на порталі Дія. 

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

росіяни вбили чотирьох людей в Мирнограді та Костянтинівці

Щонайменше чотири людини загинули і 9 поранені внаслідок сьогоднішніх обстрілів Донеччини. 

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Олександр Сирський розповів про успіхи в тестуванні наземних і повітряних безпілотних систем

Днями Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський працював в одному з навчальних центрів ЗСУ, де тривають тестування різних форм комплексного застосування наземних і повітряних роботизованих та безпілотних систем в умовах реального бою. 

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Стало відомо, скільки закуплених державою «Мавіків» уже потрапили у війська

Міністерство оборони почало закуповувати «Мавіки» та постачати їх до військ. Вже 10 150 «Мавіків» доставлено українським захисникам.

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Шквал з «Градів» відправили окупантам чеченські добровольці

Батальйон ім. Шейха Мансура спільно з бійцями 65 ОМБр здійснили шквальний обстріл ворожих позицій з чотирьох БМ-21 «Град» на Півдні.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

військовослужбовець (перемагаймо разом)

від 20100 до 126000 грн

Вінниця, Вінницька область

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Надвірна

Косівський РТЦК та СП

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 121100 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП