ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Наслідки авіаударів зс рф по Бахмуту: є загиблі та поранені

Відео Новини
27 Липня 2022, 17:15
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Окупанти нанесли удари по житловому масиву авіацією та артилерією. Внаслідок обстрілу пошкоджено три багатоповерхівки та готель, серед місцевих мешканців є поранені та вбиті, повідомляє пресслужба поліції Донецької області.

«Також ворожою артилерією було знищено приватний будинок. В цей час на подвір’ї перебував чоловік, який дивом залишився живим. Поліцейські з рятівникам допомогли вибратись з палаючого подвір’я. Людина перебувала у шоковому стані», – йдеться у повідомленні.

На місці події продовжують працювати поліцейські та рятувальники. Правоохоронці документують ушкодження та рятують постраждалих. За фактом задокументованого поліцією воєнного злочину співробітники СБУ відкрили кримінальне провадження за ст.438 ККУ (Порушення законів та звичаїв війни).


«Доктор Зло» з Мордовії отримав чергову нову підозру
«Доктор Зло» з Мордовії отримав чергову нову підозру

Медик-тюремник, який за особливу жорстокість щодо українських військовополонених отримав чергову підозру.

Встигли вистрибнути, але не втекли: на Лиманському напрямку вполювали російських квадроциклістів
Встигли вистрибнути, але не втекли: на Лиманському напрямку вполювали російських квадроциклістів

Бійці батальйону Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка показали удари по ворожій піхоті та транспорту на Лиманському напрямку.

На Покровський та Слов’янський напрямки припала половина ворожих атак — Генштаб ЗСУ
На Покровський та Слов’янський напрямки припала половина ворожих атак — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 60 разів атакував позиції Сил оборони. На Покровському напрямку відбулося 15 атак, а на Слов’янському — 14.

«Така смачна «випічка», що ворожі гелікоптери падають»: вбивчі «пекарі» розповіли про свою роботу
«Така смачна «випічка», що ворожі гелікоптери падають»: вбивчі «пекарі» розповіли про свою роботу

Бійці роти розгородження батальйону підтримки 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка виготовляють унікальні боєприпаси.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 53000 до 120000 грн

Миргород

148 батальйон 116 ОБр Сил ТрО

WorkUa Автоелектрик, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

WorkUa Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Травматолог

від 50000 до 120000 грн

Київ

115 окрема механізована бригада ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ