ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окупанти в Херсоні бояться українських партизанів

Новини Регіони
25 Липня 2022, 3:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ворожі патрулі в Херсоні тепер виходять на чергування в повному екіпіруванні й схожі на «космонавтів», хоча до цього часу «гуляли» без засобів захисту.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

В місті зростає спротив у зв’язку з наближенням ЗСУ, відтак командування ворога відчуває, що «кон’юктура змінилась». Тому, якщо ще кілька днів тому на площі Свободи патруль окупантів був з АК-47 та ледь не в парадній формі, то тепер росіяни не знімають бронежилети та шоломи навіть сидячи в авто, з якого переважно не виходять.

Проте на нашу думку, такі заходи безпеки не можуть відвернути те, що рано чи пізно має статись. Тому набагато раціональніше командуванню скористатись послугами антонівського мосту й виїхати з міста, поки в них є можливість.

Нагадаємо, раніше Центр національного спротиву повідомляв, що у Херсоні росіяни не можуть налагодити навчальний процес, адже персонал та учні ігнорують їх школи.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець (Зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Миколаїв, Львівська область

Снайпер

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Молодший інспектор прикордонної служби у Білгород-Дністровський

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада Холодний Яр

Інспектор прикордонної служби (Бригада Гвардії наступу “Помста”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

Служба в Збройних Силах України

від 20100 до 120100 грн

Сосниця, Чернігівська область