ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд прогнозує випуск перших українських Bayraktar у 2025 році

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Липня 2022, 10:27

Кабінет Міністрів прогнозує запуск і перший випуск продукції заводу з виробництва безпілотних літальних апаратів Bayraktar в Україні у 2025 році.

Про це повідомляється в картці урядового законопроєкту, яким пропонується ратифікувати Рамкову угоду між урядами України та Туреччини про співпрацю в сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузях.

За оцінкою уряду, планова сума інвестицій в будівництво заводу та центру для обслуговування ремонту і модернізації БПЛА (далі – Центр) складе 95,5 млн дол. протягом 10 років. Будівництво та облаштування центру вартістю 6,5 млн дол. заплановано на поточний рік.

В уряді зазначають, що будівництво заводу і центру передбачає трансфер високих технологій, локалізацію виробництва найсучасніших БПЛА, ефективність яких перевірена і доведена на практиці.

Рамкова угода між урядами України та Туреччини про співпрацю в сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузях була підписана 3 лютого 2022 року. Угода, яка діятиме до 2035 року, передбачає звільнення від митного оподаткування матеріалів, компонентів та обладнання, що ввозиться в Україну в рамках реалізації спільних проєктів. Також інвестори звільнятимуться на 10 років від сплати податку на прибуток та від сплати земельних податків.

Як повідомляв напередодні підписання документа Міністр оборони України Олексій Резніков, передбачається, що при будівництві українських БПЛА Bayraktar використовуватимуться двигуни виробництва нашого підприємства АТ «МОТОР СІЧ».

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить