ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

300 тонн допомоги передав ЗСУ гуманітарний хаб «Житомир»

Регіони
21 Липня 2022, 15:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Від початку широкомасштабної війни росії проти України Благодійний фонд «Гуманітарний Хаб «Житомир» системно працює на перемогу. Як розповідають засновники фонду, з початку вторгнення російської орди хаб перетворився зі звичайної волонтерської ініціативи на всеукраїнську благодійну організацію, яка співпрацює з найбільшими світовими благодійними фондами задля допомоги військовим та найбільш постраждалим регіонам України.

Головний напрямок діяльності фонду – медичний. Насамперед – це допомога військовим медикам. Оскільки гуманітарний хаб «Житомир» напряму співпрацює з Командуванням Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, то левова частка медичної допомоги захисникам України потрапляє саме медслужбі цього виду ЗСУ. Відчутною є й допомога військовим шпиталям та цивільним медичним закладам у регіонах, найбільш постраждалих від бойових дій, де лікуються, зокрема, поранені українські воїни та цивільні громадяни, які зазнали травмувань та поранень. Так, медичне обладнання та медикаменти фонд передав до 26 лікарень.

Загалом від 24 лютого за майже 5 місяців невтомної роботи гуманітарний хаб «Житомир» передав понад 300 тонн різноманітної гуманітарної допомоги на суму понад 400 мільйонів гривень.

– Ми системно підтримуємо підрозділи десяти десантно-штурмових бригад ДШВ, – говорить один із співзасновників фонду Олег Мажуго. – Забезпечуємо обладнанням, продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами, тактичними аптечками та іншими необхідними речами їх, а також військових інших частин Збройних Сил України та Нацгвардії. Крім того, підтримуємо продуктами харчування, одягом, засобами гігієни та ліками переселенців, літніх людей, багатодітні сім’ї та всіх, хто потребує допомоги під час війни. Зокрема, вже надали допомогу понад 5000 сімей в 14 областях України, які найбільше постраждали від війни. Також нарощуємо нові партнерства по всьому світу, злагоджено працюємо в Україні та завжди раді новим членам команди.

 

Кореспондент АрміяInform

«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze
«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze

Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.

«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися
«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися

На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.

Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті
Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті

Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.

ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів
ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів

Правоохоронці викрили на Закарпатті посадовця, який організовував незаконне переправлення чоловіків чоловіків призовного віку за кордон.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

RobotaUa Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Біла Церква

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Olx Потрібен кухар в ЗСУ

від 20500 до 21500 грн

ІФ МТЦК

RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

RobotaUa Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

RobotaUa Оператор безпілотних авіаційних комплексів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон територіальної оборони

ПУБЛІКАЦІЇ