У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
росіяне продовжують нищити цивільну інфраструктуру та вбивати мирних мешканців на Сумщині. Так станом на 21 годину 30 хвилин, 18 липня, окупанти випустили по Сумщині понад 150 мін та снарядів.
Про це повідомив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.
«З пів на одинадцяту ранку росіяни почали обстрілювати наші території. Вороги били по Глухівській, Шалигинській, Білопільській, Хотіньській, Миропільській, Есманьській громадам.
За день ворог випустив понад 150 мін та снарядів. Били з мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Також росіяни відкривали вогонь з кулеметів і гранатометів.
У результаті одного з обстрілів є суттєві пошкодження та поранені. О пів на другу росіяни вдарили із «Градів» по Білопіллю. 40 ворожих снарядів пошкодили 16 приватних будинків мирних жителів, господарчі споруди та транспорт. Поранено двох людей», – йдеться у повідомленні.
Державне бюро розслідувань повідомило нові підозри фігурантам у у масштабній схемі постачання засобів індивідуального захисту для потреб Збройних Сил України.
У кінотеатрі «Жовтень» у межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся показ документального фільму «Джин у повітрі».
Сили оборони зірвали плани російських загарбників щодо механізованого штурму в районі Мирнограда на Покровському напрямку.
Начальник pадіостанції (мала потужність), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Лаборант госпітального відділення медичної роти, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…