ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Триває організація безпечного коридору для виведення мирних жителів з території Святогірської Лаври

Новини
15 Липня 2022, 17:44
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Ситуація щодо російського вторгнення

«Окупанти продовжують обстріли Святогірської Лаври, попри те, що на її території залишається велика кількість мирних людей. Разом з тим, Україна докладає максимальних зусиль до організації безпечного коридору для виведення цивільних та доправлення гуманітарних вантажів для монахів, що прийняли рішення залишитись на території Лаври». Про це на Фейсбук сторінці повідомляє ГУР МО України.

«Наразі на території Святогірської Лаври перебувають до 600 мирних жителів. Більшість з яких – паломники та місцеві мешканці, які шукали притулок від обстрілів.

Україна ще раз наголошує на необхідності виведення цивільних на підконтрольну Україні територію заради збереження життя людей та надання гуманітарної та медичної допомоги монахам, які відмовились залишати територію монастиря. Щоб уникнути можливих провокацій, Україна готова долучити міжнародних посередників до процесу організації гуманітарного коридору», – йдеться у повідомленні.


Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога
Літак, 6 систем ПВО та понад 1400 солдатів — Генштаб повідомив про втрати ворога

За минулу добу російська армія втратила 1420 одиниць особового складу, літак та 85 артилерійських систем.

«Два роки — і ти маєш право звільнитися. Це важливо»: командир «Бродяг» — про нові контракти і війну розумом
«Два роки — і ти маєш право звільнитися. Це важливо»: командир «Бродяг» — про нові контракти і війну розумом

Ілля з позивним «Бродяга» починав як командир загону добровольців, в складі піхотного підрозділу, пройшов найважчі напрямки, серед яких - Бахмутський.

Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

WorkUa Водій (розрахунок БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

WorkUa Пожежник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 30000 грн

Миколаїв

Херсонський прикордонний загін

WorkUa Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ