Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з Прем’єр-міністром Ірландії Міхолом Мартіном, який уперше в історії українсько-ірландських відносин прибув з візитом в Україну.
Глава держави наголосив, що цей візит відбувається у важкий час війни за українську незалежність.
За його словами, з початку повномасштабного вторгнення Росії в нашу країну з’явилася нова сторінка відносин України та Ірландії, і атмосфера цих відносин – тепла й предметна.
«Україна вдячна Ірландії за щиру підтримку суверенітету, територіальної цілісності нашої держави, за підтримку наших європейських прагнень, а також наших людей, які були вимушені шукати за кордоном порятунку від бойових дій на українській землі», – сказав Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Міхолом Мартіном у Києві.
Президент нагадав, що з початку війни Росії проти України Ірландія скасувала візи для українських громадян, і наша країна завжди пам’ятатиме такий принциповий жест солідарності з боку ірландського народу.
«Наші ірландські друзі вповні розуміють загрози, створені цією російською війною проти України та проти всього демократичного світу», – зазначив він.
Під час переговорів Глава Української держави та Прем’єр-міністр Ірландії обговорили спільні відповіді на ці загрози, зокрема питання продовольчої безпеки, енергетики й підготовку нового, сьомого санкційного пакету щодо РФ.
«Україна цінує все, що Ірландія вже зробила для того, щоб Росія відчула ціну своїх терористичних дій», – заявив Президент.
Володимир Зеленський поінформував Міхола Мартіна про ситуацію на передовій, особливо на півдні та сході України, про фінансові й гуманітарні потреби нашої держави.
Глава держави нагадав, що нещодавно Сенат Ірландії ухвалив резолюцію щодо визнання злочинів російських окупантів в Україні геноцидом українського народу.
«Ми дуже цінуємо таке рішення й маємо працювати спільно з усіма країнами світу, які захищають міжнародний правопорядок, для притягнення російських воєнних злочинців до відповідальності, для (встановлення. – Ред.) справедливості», – сказав він.
Сторони домовилися спільно працювати для того, щоб Україна швидше пройшла шлях від кандидата в члени Європейського Союзу до повноправного членства.
Крім того, співрозмовники обговорили необхідність здійснення вже зараз активної відбудови на тих територіях України, які були звільнені від окупантів. Володимир Зеленський подякував ірландській стороні за щиру зацікавленість проєктом відновлення нашої країни після російського вторгнення.
«І ми детально обговорили питання, що перед тим, як казати про такий потужний економічний проект, як відновлення держави після війни, треба зосередитися сьогодні на плані Fast recovery, на тих деталях, які можуть допомогти нашим людям повертатися додому, щоб діти могли йти у школи, в університети, щоб люди мали приміщення для життя в Україні й було куди повертатися. Тому такі швидкі рішення, швидка допомога, така швидка мобілізація наших партнерів – ось що нам справді потрібно», – розповів Президент.
Зі свого боку Прем’єр-міністр Ірландії висловив підтримку та солідарність свого народу з народом України.
«Російська жорстока війна проти цієї чудової демократичної країни – це велике порушення міжнародного права. Це порушення всього того, за що стоїть Ірландія, і ми з цим не будемо миритися», – заявив Міхол Мартін.
Росія має закінчити свою агресію, наголосив він.
Голова уряду Ірландії розповів, що сьогодні відвідав Бородянку, Ірпінь та Бучу, де на власні очі побачив жахливі наслідки війни. Він також поспілкувався з місцевими жителями, які розповіли йому про жорстокість росіян під час тимчасової окупації цих населених пунктів, а також про потребу у відбудові.
«Використання терору проти цивільного населення – це воєнні злочини. І ті, хто відповідає за ці дії, хто давав ці вказівки, безумовно, будуть притягнуті до відповідальності. Саме тому ми виділили додаткове фінансування для міжнародного суду, щоб забезпечити подальшу роботу щодо цих злочинів», – сказав Прем’єр-міністр.
Міхол Мартін високого оцінив роботу Президента й уряду України щодо підготовки до отримання статусу кандидата в члени ЄС і висловив готовність допомагати своїм досвідом на шляху нашої держави до повноправного членства у Євросоюзі.
Також, за його словами, Ірландія допомагатиме у відбудові України, щоб українці, які нині змушені шукати прихисток у країнах Європи, мали змогу повернутися у свої домівки. А поки що країна продовжить підтримувати тих українців, які приїжджатимуть, рятуючись від війни.
Прем’єр-міністр Ірландії, серед іншого, засудив дії Росії, спрямовані на створення продовольчої кризи.
«Ми взагалі не сприймаємо ситуацію, коли їжа може використовуватися як інструмент війни. Ми робитимемо все можливе для того, щоб люди не постраждали від намагання перетворити їжу на зброю», – заявив він.
Міхол Мартін також висловив переконання в подальшому розвитку відносин Ірландії та України й зазначив, що світ вражений потужністю та стійкістю нашої країни в боротьбі за незалежність.
Джерело: Офіс Президента України
@armyinformcomua
Володимир Зеленьский провів телефонну розмову з Президентом Аргентини Хавʼєром Мілеєм.
Екіпажі ударних БПЛА підрозділу Shadow розбомбили багато схованок росіян, а потім ще й підпалили посадку з ними.
Оператори батальйону безпілотних систем 63 механізованої бригади лише за останні два вильоти знищили 20 окупантів.
Нещодавно петиція про те, щоб надавати військовослужбовцям можливість самим обирати собі спорядження, набрала 25 тисяч голосів.
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….