Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Ірландія може стати одним із лідерів у майбутньому процесі відновлення України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі в Києві з Прем’єр-міністром Ірландії Міхалом Мартіном.
Глава українського Уряду подякував ірландським партнерам за приєднання до спільної декларації, яка була ухвалена очільниками урядів і міжнародних організацій за підсумками Конференції з питань відновлення в Лугано.
«Відновлення має відбуватися за принципом build back better. План Маршалла розпочав діяти через 4 роки після завершення війни. Ми не можемо чекати так довго. Ми хочемо вже сьогодні напрацювати План відновлення нашої держави. Вчора ми затвердили всі основоположні принципи. Серед них «зелена» трансформація, широке партнерство. Ми плануємо відкрити головний офіс відновлення у Києві та філії в інших країнах», — зазначив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр України підкреслив, що важливо також знайти спільну модель страхування військових ризиків для бізнесу, який вирішить зараз інвестувати в Україні й реалізовувати тут проекти.
«У Лугано ми багато обговорювали страхування військових ризиків для бізнесу, який готовий прийти сьогодні в Україну. Це важливо, щоб економіка могла жити, щоб створювалися робочі місця й люди, які виїхали, могли повернутися в Україну й працювати», — зауважив Денис Шмигаль. Він подякував ірландському бізнесу, що працює в Україні та висловив переконання, що вони долучаться до процесу відбудови.
Денис Шмигаль наголосив, що основні витрати на відновлення мають бути компенсовані за рахунок конфіскації заморожених російських активів. За його словами, це має стати новою моделлю міжнародної безпеки в майбутньому.
Прем’єр-міністри також обговорили воєнні злочини, вчинені росією на території України. Денис Шмигаль підкреслив, що росія має бути визнана державою-спонсором тероризму, оскільки єдина мета розв’язаної нею війни — геноцид українського народу.
Глава Уряду України подякував Ірландії за прийом українців, які були вимушені виїхати з країни, та за підтримку євроінтеграційних прагнень нашої держави.
«Статус кандидата дає нам не лише надію і моральну підтримку. Це те, за що боровся український народ — бути в родині цивілізованих країн і Європейського Союзу», — відзначив Денис Шмигаль.
Міхал Мартін зі свого боку запевнив, що Ірландія надалі буде допомагати українцям і шукатиме механізми для фінансової допомоги в межах Європейського Союзу. Прем’єр-міністр Ірландії додав, що вони працюватимуть із ірландським бізнесом, аби залучити якнайбільше учасників для процесу відновлення України.
Джерело: Урядовий портал
@armyinformcomua
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
Оператори дронів-камікадзе 3 полку Сил спеціальних операцій знищили 6 російських штурмовиків, які ішли до наших позицій.
від 20100 до 120100 грн
Дніпро
128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
від 22000 до 51000 грн
Одеса
Державна прикордонна служба України
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….