ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

окупанти намагаються тиснути на українських військових через викрадення рідних

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Червня 2022, 12:00 168
Ілюстративне фото

Випадки викрадення родичів українських військових на тимчасово окупованих територіях набувають системного характеру. На жаль, бази даних українських громадян потрапляють в руки рашистів при захоплені адміністративних будівель або ж за допомогою колаборантів-зрадників.

На сьогодні більшість подібних випадків фіксується на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. При цьому, викрадають як дорослих родичів (зокрема жінок та людей літнього віку), так і дітей. Так, нещодавно стало відомо, що окупанти взяли в заручники кількох дітей чергового українського військовослужбовця.

У подальшому росіяни можуть зв’язуватися з військовослужбовцями та вимагати прибути на тимчасово окуповані території в обмін на безпеку рідних.

Кожен із цих випадків є свідченням найжахливіших воєнних злочинів, які чинять окупанти на нашій землі. Всі вони будуть належним чином розслідувані. Винні у їхньому вчиненні понесуть справедливе покарання.

З міркувань безпеки, ми не називаємо імена постраждалих військовослужбовців та викрадених родичів. Але жоден із цих випадків не залишається поза увагою держави. Україна бореться за кожного свого громадянина.

Джерело: ГУР МОУ

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини