ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За тиждень ЗСУ отримали понад 17 тисяч бронежилетів та 12 тисяч шоломів

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2022, 15:10 367

З 15 по 22 червня Міністерство оборони України забезпечило постачання понад 17 тисяч бронежилетів і понад 12 тисяч шоломів для військовослужбовців Збройних Сил України.

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

За її словами, у цей період забезпечено також постачання понад 8 тисяч комплектів костюмів польових і понад 18 тисяч пар взуття. Найближчими днями очікується надходження до ЗСУ засобів індивідуального захисту у кількості 2,5 тис. бронежилетів та 4 тис. шоломів.

«Ці обсяги – це те, що вже знаходиться в Україні і чекає оформлення або відвантажено постачальниками і вже на шляху транзиту до України», — зазначила Ганна Маляр.

Крім того, додала заступник Міністра оборони, продовжується забезпечення українського війська зимовими комплектами одягу. Зокрема, у підрозділи вже поставлені 2 тис. зимових курток.

Також на складах Міноборони сьогодні акумулюються інші види речового забезпечення: намети, душові установки, тактичні окуляри тощо.

«Міноборони централізовано постачає все це до ЗСУ, а далі командування ЗСУ згідно з пріоритетами здійснює розподіл», – зазначила Ганна Маляр.

Читайте нас у Facebook