ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У білорусі перебувають російські спецпризначенці та приватні військові компанії

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Червня 2022, 16:15 226

Про це під час брифінгу щодо оперативної обстановки на фронті у Медіа Центрі Україна — Укрінформ розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України бригадний генерал Олексій Громов.

– Виявлено, що на території республіки білорусь перебувають спеціальні підрозділи російських силових структур, а також приватні військові компанії, не виключено – з метою підготовки диверсійно-розвідувальних груп противника, – говорить бригадний генерал Олексій Громов. – Взагалі хочу наголосити на тому, що білорусь продовжує надавати свої ресурси для допомоги росії в агресії проти нашої країни.

За наявними даними, під приводом проведення занять, тренувань та зборів на базах зберігання озброєння та військової техніки сьогодні проводяться заходи з обслуговування та зняття цієї техніки зі зберігання.

– Враховуючи ж великі втрати агресора в озброєнні та військовій техніці, а також дещо кращий стан та умови зберігання на складах збройних сил білорусі, не виключається, що наш сусід надасть це озброєння та військову техніку російському агресору, і в подальшому ця техніка може бути переміщена на Донецький або Херсонський напрямок ведення бойових дій для посилення угруповань противника, – зауважує бригадний генерал.

Окрім того, за словами представника Генерального штабу Збройних Сил України, виявлено, що на території колишнього аеродрому Зябровка у Гомельській області, що на напрямку Чернігова, тривають активні заходи щодо будівництва військової інфраструктури. Бригадний генерал Олексій Громов говорить про те, що не виключається, що у подальшому білорусь надасть цю територію для розміщення чергової військової бази агресора поблизу нашого державного кордону.

Водночас заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ підкреслює, що для здійснення масштабного наступу на нашу територію з боку білорусі достатня кількість сил і засобів противника на даний час відсутня. Але там продовжується проведення демонстраційних дій для сковування і унеможливлення перекидання наших військ на інші напрямки. Основним завданням противника там залишається відволікання уваги Збройних Сил України на Північно-Волинський напрямок.

Фото Назар Волошин

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини