ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Одещині до сфери управління Міноборони фактично повернуто 3,5 тис. га земель

Новини
23 Червня 2022, 12:10
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Юридичною службою Міноборони вжито заходів щодо фактичного повернення до сфери управління оборонного відомства України земельних ділянок в Одеській області.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Так, на виконання трьох судових рішень Господарського суду Одеської області до сфери управління Міноборони спільно з органами державної виконавчої служби відповідно до акту прийому-передачі забезпечено повернення 25 земельних ділянок загальною площею 3 567,1 га розташованих в Болградському районі Одеської області.

Робота щодо захисту інтересів Міноборони  у судах триває.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор протитанкового озброєння у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Olx Токар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Командир катера(військовослужбовець)

від 30000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

WorkUa Оператор наземних роботизованих комплексів

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

ПУБЛІКАЦІЇ