ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На фоні ракетних ударів по території України ворог активно застосовує диверсійно-розвідувальні групи

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Червня 2022, 17:59 749

Противник продовжує зосереджувати увагу на розвідці об’єктів критичної інфраструктури і так званих центрів ухвалення рішень. Інформація по цих об’єктах ворогом може використовуватися як у розвідувальних цілях, так і безпосередньо для планування і нанесення ударів.

Під час брифінгу щодо оперативної обстановки на фронті в Медіацентрі Україна — Укрінформ заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУкраїни бригадний генерал Олексій Громов заявив, що на фоні ракетних ударів ворог продовжує задіювати диверсійно-розвідувальні групи з метою дестабілізації обстановки, проведення підривної роботи, корегування обстрілів, збору розвідувальних даних про розміщення та переміщення підрозділів Збройних Сил України та інших складових Сил оборони, а також для посилення психологічного тиску на цивільне населення.

– За інформацією, отриманою від Служби безпеки України, діяльність агентури та диверсійно-розвідувальних груп противника продовжується, – зазначає бригадний генерал. – У західних областях України – з метою проведення диверсій на маршрутах постачання гуманітарної та військової допомоги від країн-партнерів, у центральних та південних областях – з метою уточнення координат військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури для нанесення ракетних або авіаційних ударів.

Водночас, за повідомленням Київської міської військової адміністрації, після закінчення бойових дій активність ворожих диверсантів поблизу столиці зменшилася.

– Так, дійсно, певна кількість диверсантів була знищена, але не виключено, що частина їх перейшла у так званий сплячий режим і очікує на нові завдання від своїх московських кураторів, – говорить бригадний генерал Олексій Громов. – Безпосередньо у місті Києві продовжують виявляти підозрілих осіб, які можуть бути причетними до диверсійної роботи.

За отриманими даними, лише протягом останнього тижня затримано двох громадян України, у яких під час перевірки мобільних телефонів виявлені фотографії з фіксацією залізничної інфраструктури Києва. У Шевченківському районі столиці патрульними затримано жінку, в телефоні якої виявлені фото блокпостів, світлини листів адміністрацій терористичних угруповань на тимчасово окупованих територіях України. У Дніпровському районі Києва затримано чоловіка, який, за даними поліцейських інформаційних баз, причетний до діяльності НЗФ на окупованих територіях. В Оболонському районі міста також затримано чоловіка, в якого виявили фотографії розміщення військової техніки й позицій підрозділів ЗС України та інших складових Сил оборони. Встановлено, що даний громадянин здійснював телефонні дзвінки на номери з кодами російських операторів мобільного зв’язку.

Враховуючи виявлення подібних фактів, керівництво Збройних Сил України закликає громадян України бути пильними й відповідно реагувати на будь-які прояви можливих диверсійно-розвідувальних дій ворога. Війну ще не завершено, і важливим може стати внесок у справу перемоги кожного, яким би незначним він не здавався з першого погляду.

Фото Назар Волошин

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини