У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Загарбники збирають інформацію про українців, для цього російські спецслужби створили чат-бот spektr_robot.
Про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО з посиланням на інформацію радника міністра внутрішніх справ України Віктора Андрусіва.
Для того, аби заблокувати ворожий бот, в Центрі радять зробити такі кроки: ввести назву бота у пошуковий рядок Telegram, перейти у налаштування зазначеного бота (не натискаючи «розпочати»), обрати «поскаржитись на»: незаконне зберігання та використання персональних даних, використання вказаних даних окупаційними органами влади рф на тимчасово захопленій території України проти цивільних осіб.
Скаргу писати російською мовою. Або просто обрати одну з опцій скарги.
Також фахівці радять надіслати інформацію про бота spektr_robot до Кіберполіції України за допомогою Telegram-бота StopRussia | MRIYA @stopdrugsbot.
Нагадаємо росіяни змінюють свою інформаційну кампанію на території України. Вони вдаються до створення великої кількості Телеграм-каналів та розміщення україномовного контенту.
Військовослужбовиця 34-ї бригади морської піхоти «Борисфен» з позивним «Лабуба» прийшла до війська за «Контрактом 18-24».
Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…