ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Війна вже забрала понад 60 професійних українських спортсменів

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Червня 2022, 23:35 75
Ілюстративне фото

Європейський форум атлетів — це великий представницький захід, де українці вкотре доносили до міжнародної спортивної спільноти інформацію про війну в Україні.

«Війна вже забрала понад 60 професійних спортсменів, і це далеко не повні дані. Багато спортсменів служать в армії чи територіальній обороні, їм сьогодні не до змагань», — повідомила голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту , чемпіонка світу, бронзова призерка Олімпійських ігор Ольга Саладуха, під час Європейського форуму атлетів в Брюсселі.

Народна депутатка взяла участь у цьому заході разом з колегами по спорту Іллею Квашою, Ганною Різатдіновою та Дмитром Мицаком.

Ольга Саладуха разом з колегами наголосили на необхідності продовження та посилення спортивних санкцій проти рф, а також просили підтримати Україну на шляху до вступу в ЄС.

«Сьогодні ми боремося за мир у Європі, тому гідні бути частиною великої Європейської родини! Хочеться вірити, що війна у свідомості людей не стане чимось буденним та звичним. Адже це жах, до якого не можна звикати. Тільки так ми збережемо емпатію, здатність співпереживати і допомагати одне одному», — зазначила депутатка.

Також вона поінформувала учасників форуму, що в Україні 94 об’єкти спортивної інфраструктури розбиті або значно пошкоджені російськими військовими. Йдеться не лише про прямі, але й про потенційні втрати – зменшення можливостей українських спортсменів у майбутньому конкурувати на міжнародних спортивних аренах.

Джерело: Верховна Рада України

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини