ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У фронтовому Харкові відкрилася виставка цифрового художника Андрія Гупса

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2022, 20:16 80

Сьогодні, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в Центрі сучасного мистецтва YermilovCenter у фронтовому Харкові відкрилася виставка талановитого цифрового художника Андрія Гупса, присвячена російсько-українській війні. Роботи автора демонструють наслідки російської агресії в Україні, а також в них проведені паралелі з подіями ІІ світової війни.

Андрій Гупс від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну створює роботи в стилі «до/після», ілюструючи злочини окупантів. Таким чином художник привертає увагу всього світу до подій у нашій країні.

Окрім фотографій з наслідками російської агресії, на виставці представлені роботи, де художник розмірковує: якими українські міста мають стати після відновлення.

— Вулиці не просто відновлять, а зроблять їх набагато красивішими та сучасними, — ділиться своїми мріями фотограф.

Про цей проєкт писали ЗМІ Польщі, Японії, Франції та опозиційні видання Білорусі. Благодійна виставка з роботами митця мандрує Польщею, а виручені кошти направляють до благодійних фондів України.

До речі, в Україні теж можна придбати роботи Андрія Гупса. Частина коштів буде передана на потреби Територіальної оборони Харкова.

Виставку можна відвідати за адресою: м. Харків, YermilovCenter, майдан Свободи, 4. Час роботи закладу з 12:00 до 20:00. Заклад розташований у безпечному для відвідувачів місці й може використовуватися як бомбосховище.

6
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram