ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Полтавці передали сучасні радіостанції українським захисникам

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Червня 2022, 8:13 63

Майже 30 якісних радіостанцій Motorola підсилили військовослужбовців ЗС України, які виконують бойові завдання на передових рубежах нашої оборони.

− Ми придбали 27 цифрових радіостанцій Motorola, які суттєво покращать внутрішній зв’язок наших захисників. Усі технічні засоби ми відправили до армійського підрозділу, який нищить ворога на передовій позиції сусіднього регіону. Наші військові повинні бути на голову вище оснащені, ніж ворог! − зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

За його словами, радіостанції були придбані завдяки спільним зусиллям одного з народних депутатів України та депутатів Полтавської обласної ради. Також він наголосив, що це не перша їхня допомога українським захисникам.

− Ми всі об’єдналися та намагаємося активно підтримувати українських воїнів, які захищають нашу землю, наші домівки. Для них ми створюємо надійний тил, − підсумував Олександр Біленький.

Слід додати, що незабаром із Полтавщини на передову відправлять другу партію з трьох комплектів автономних зарядних станцій. Завдяки цьому наші воїни зможуть заряджати ті ж самі радіостанції у польових умовах, де відсутнє електроживлення.

Тож, Полтавщина продовжує тримати свій фронт, підтримуючи українських захисників у сусідніх регіонах, де тривають активні бойові дії.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram