ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Окупанти активно торгують запчастинами від власної бойової техніки – ГУР

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Червня 2022, 10:55 47
Ілюстративне фото

Мародерство росіян, на яке дало дозвіл російське керівництво своїм солдатам, не має обмежень. Під час евакуації підбитою українськими захисниками ворожої техніки російські окупанти знімають з техніки запчастини і перетворюють її на металобрухт. Цьому намагається протидіяти окупаційне командування.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Підбиті захисниками України російські танки, БТРи та БМП окупанти евакуюють для ремонту на територію рф. Проте, під час подорожі, бойова техніка ворога остаточно перетворюється на металобрухт, який уже не підлягає ремонту та відновленню.

«Доблесні» російські воїни знімають з техніки запчастини, акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням і намагаються продати їх або обміняти на алкоголь.

Зважаючи на масштаби розкрадань та критичний рівень оснащеності підрозділів боєздатною технікою, командувач військами південного військового округу рф наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки та подвоїти охорону ешелонів, які доправляють знищену техніку до ремонтних підрозділів.

Читайте нас в Telegram