За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
На адресу Інформагентства АрміяInform надходить чимало запитань щодо того, яким чином та де можна отримати безоплатну правову допомогу, а також які види правових послуг можуть отримати військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані, добровольці Сил територіальної оборони) та члени їхніх сімей.
З метою підвищення рівня обізнаності військовослужбовців Координаційний центр з надання правової допомоги підготував відповідну роз’яснювальну інформацію.
Отримати безоплатну правову допомогу можна:
Також створена довідково-інформаційна платформа правових консультації WikiLegalAid, яка станом на 31 березня 2022 року містить понад 2100 консультацій з найактуальніших питань з посиланнями на нормативно-правові акти, судові рішення, зразки процесуальних документів.
Задля максимального наближення правових послуг до соціально вразливих категорій осіб працівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовують та забезпечують роботу консультаційних пунктів у приміщеннях органів державної влади, місцевого самоврядування, соціального захисту населення, центрів надання адміністративних послуг, громадських організацій, які опікуються питаннями захисту прав окремих вразливих категорій громадян та інших організацій.
Графік роботи таких консультаційних пунктів (дату та час приймання осіб) можна дізнатися у відповідному місцевому центрі. Контакти всіх точок доступу до безоплатної правової допомоги — на мапі за посиланням.
Нагадаємо, у 2021 році безоплатну вторинну правову допомогу отримали понад 29 тисяч ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Нині всі військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані, добровольці Сил територіальної оборони) та члени їхніх сімей можуть отримати з будь-яких правових питань безоплатну первинну правову допомогу, а саме такі види правових послуг, як:
Ветерани війни та члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України також є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу та мають право на отримання таких видів правових послуг, як-от:
Також громадяни, які звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», можуть отримати послуги з представництва інтересів у судах, інших державних органах до моменту ухвалення рішення про надання такого статусу.
Крім того, у разі затримання військовослужбовця працівниками правоохоронних органів за підозрою у вчиненні злочину або адміністративного правопорушення йому буде призначено адвоката на підставі отримання центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідного повідомлення про затримання.
Затриманий військовослужбовець або його близькі родичі чи члени сім’ї можуть самостійно повідомити центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги про затримання за номером 0800 213 103. Після проведення відповідної перевірки інформації затриманій особі буде призначено адвоката для здійснення захисту особи.
@armyinformcomua
Володимир Зеленський повідомив, що зараз на Дніпровщині лікарі надають усю необхідну допомогу людям, які були поранені вранці ударом російського FPV-дрона.
Прикордонники бригади «Гарт» Державної прикордонної служби України успішно відпрацювали по ворожих позиціях на Харківщині, завдавши противнику втрат у живій силі та техніці.
П’ятнадцять років позбавлення волі з конфіскацією майна — такий вирок отримав помічник машиніста локомотивного депо Укрзалізниці за шпигунство на користь російської воєнної розвідки. Чоловік використовував свою роботу для відстеження руху військових ешелонів ЗСУ та передавав дані ворогу через спеціальний чатбот.
На Покровському напрямку протягом останніх декількох тижнів ворог постійно штурмує. Штурми відбуваються щодня, не припинялися вони й під час того так званого путінського перемир’я. Як і обстріли, удари дронами-камікадзе та дронами зі скидами.
У середу, 23 квітня, з’явилася інформація про вибухи в особливій економічній зоні промислово-виробничого типу «Алабуга» у рф, де розташоване виробництво ворожих безпілотників-камікадзе типу «Шахед».
Його позивний «Отче» народився випадково — через басистий голос та бороду, коли більш бажані «Вікінг» та «Ірландець» виявилися зайнятими. Але для Дмитра, головного сержанта взводу безпілотних авіаційних комплексів, цей позивний став частиною довгого шляху захисту України, шляху, що нерозривно пов’язав його, волинянина, з Донеччиною.
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…