ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ворог намагатиметься вийти на кордони Луганської області до 26 червня — Ганна Маляр

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Червня 2022, 13:50 84

На цьому тижні відбуватимуться вирішальні бої на території агломерацій Сєвєродонецька й Лисичанська, оскільки військове-політичне керівництво російської федерації поставило перед угрупованням військ окупантів завдання виходу на адміністративні кордони Луганської області до 26 червня.

Про це в ефірі телемарафону повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

«Зараз тривають без перебільшення вирішальні бої й плани ворога або завдання, які поставило перед ними їхнє керівництво, — це дійти до рубежів Луганської області орієнтовно до 26 червня», — сказала вона.

Заступник Міністра оборони зазначила, що наразі російська армія кинула в бій на цій ділянці фактично всі свої сили й засоби з метою прориву оборони українських військ і взяття її в оточення. Але попри складну ситуацію українські війська мужньо відбивають атаки ворога, борються за кожний метр української землі й завдають суттєвих втрат ворогу.

«Наші війська роблять усе можливе для того, щоб утримати ці території й не допустити оточення», — сказала Ганна Маляр, зазначивши, що ворог має перевагу в озброєнні й засобах, а тому ситуація залишатиметься складною.

7
1
Читайте нас в Telegram