ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сержант «Полтава»: Не гайте часу — готуйтеся!

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Червня 2022, 10:54 47

Пам’ятаєте цього сержанта із позивним «Полтава», з яким кореспондент АрміяInform спілкувався декілька місяців тому?! Ще тоді вразила розважливість і державницький стиль мислення колишнього бізнесмена Сергія. Нам пощастило зустрітися з вояком ще раз, але вже в бойовій обстановці.

Звісно, втома і постійне напруження наздоганяє кожного воїна на передовій. Утім, Сергій і попри ці процеси зберігає високу вмотивованість та природне почуття гумору. Вже перейшовши через випробування реальними боями, чоловік ділиться власними думками і відчуттями щодо війни.

— Це, насамперед, війна артилерії і війна стилів командування. Тут, на передовій, це дуже добре відчуваєш. У нас найвища цінність — люди. І, звісно, видно кожного командира, хто дбає за особовий склад. У ворога, як воювали споконвіку «ордою», так і продовжують, — каже він. — Та й по-новому починаєш цінувати ті базові речі, які мав до війни: родину, друзів, стосунки. Все це тримає тебе в тонусі.

«Полтава» — головний сержант підрозділу територіальної оборони у львівській окремій бригаді. І зазначає, що хлопці, попри перший шокуючий досвід боїв та окопного життя, призвичаїлись до фронтових умов. І гідно виконують свою роботу, як солдати.

А ще вояк озвучує декілька порад, які б хотів дати українцям у тилу.

— Насамперед — готуйтеся! Якщо ви думаєте, що війна жодним чином вас не зачепить — ви помиляєтесь! Базові навички потрібні всім. Навчіться працювати з аптечкою і джгутами. Не треба бігати на супер-пупер тактикульні курси зі стрільби «а-ля спецназ». Але за можливості ходіть у тир. Краще вивчіть матеріальну частину найрозповсюджених зразків стрілецької зброї і спробуйте впевнено влучати в мішені на дистанціях до ста метрів. Ба, навіть, рити окопи — то є дуже помічне. Прості знання та навички врятують життя вам і тим, хто поруч! — каже він. — Ну і ще, цінуйте і поважайте підтримку рідних. Бо коли від них перебуваєш далеко, це дуже складно!

  • А ще, — додає він, — щиро вірте у нас та нашу Перемогу — і ми всі обов’язково повернемося!

Відео Тараса Іщика

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram