ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава держави вітає позитивний висновок Єврокомісії про надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Червня 2022, 14:17
Ілюстративне фото

Європейська комісія офіційно рекомендувала Раді Європи надати Україні статус кандидата на вступ до Європейського союзу.

Про це оголосила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн на брифінгу в Брюсселі.

«Ми рекомендуємо надати Україні статус кандидата, розуміючи, що країна проведе низку важливих реформ», – повідомила голова ЄК.

За її словами, Україна чітко продемонструвала прагнення жити за європейськими цінностями та стандартами і на сьогодні вже впровадила 70% правил норм та стандартів ЄС.

«Українці готові помирати за європейську перспективу. Ми хочемо, щоб вони жили з нами європейською мрією», – підкреслила Урсула фон дер Ляєн.

Президент України Володимир Зеленський привітав рішення Європейської Комісії щодо рекомендації надати Україні статус кандидата в члени ЄС та висловив сподівання на позитивні підсумки засідання Європейської Ради наступного тижня.

Про це глава держави написав у своєму Твіттері.

«Вітаю позитивний висновок Єврокомісії про надання Україні статусу кандидата. Це перший крок до членства в ЄС, який, безумовно, наблизить і нашу перемогу. Дякую Президенту ЄК Урсулі фон дер Ляєн та кожному члену ЄК за історичне рішення. Розраховую на позитивні підсумки Європейської Ради наступного тижня», – зазначив Володимир Зеленський.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить