ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія стратегічно вже програла у війні – британський адмірал сер Тоні Радакін

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Червня 2022, 23:19 41

Голова Комітету начальників штабів Великої Британії адмірал сер Тоні Радакін вважає, що стратегічно росія вже програла у війні проти України та стала слабшою державою, ніж була до вторгнення.

Він повідомив, що володимир путін використав «близько 25% потужності своєї армії, щоб завоювати крихітну територію та втратив 50 000 людей загиблими або пораненими». Відтак росія починає відчувати проблеми з технікою і сучасними ракетами.

– І хоча вона може досягти «тактичних успіхів» у найближчі тижні, але будь-яка думка про загальний успіх у цій війні є «безглуздям». У росії закінчуються війська та сучасні ракети, і вона ніколи не зможе захопити всю Україну, – відзначив адмірал сер Тоні Радакін.

За його словами, москва була змушена відмовитися від своїх цілей щодо  захоплення більшості українських міст і тепер веде «жорстку» тактичну битву.

«Російська машина поступово сточується, вони просуваються по 2-3-5 кілометрів на день. Це жахлива помилка, адже росія ніколи не візьме під контроль Україну. росія вже стратегічно програла. НАТО сильніше, Фінляндія та Швеція прагнуть приєднатися до Альянсу», – повідомив він.

Сер Тоні Радакін сказав, що підтримує зв’язок зі своїм українським колегою генералом Валерієм Залужним, який визнав, що українські Збройні Сили  перебувають у «важкій битві» на сході України.

Британський адмірал віддав шану українцям. «Вони сміливі люди», — сказав він, – «та геніальні люди з точки зору того, як вони дають бій росіянам. Велика Британія продовжуватиме підтримувати Україну.

Коментарі адмірала сера Тоні Радакіна прозвучали після того, як міністр оборони Великої Британії Бен Воллес сказав Sky News, що ймовірно Велика Британія підсилить своїми військами сили НАТО в Естонії для подальшого стримування росії.

Бен Воллес визнав, що росія в деяких районах в 20 разів переважає в артилерії Україну. Але «оскільки союзники починають надавати Україні артилерію та ракетні системи великої дальності», українці незабаром зможуть досягти «значного прогресу на сході своєї країни».

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed