На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Окупант Азіз у перехопленій ГУР МО України розмові зізнається батьку, як йому та іншим окупантам не дають забратися з території України. Наразі він перебуває в тимчасово окупованому Ізюмі. Нещодавно влаштувався на «теплу» посаду – водій КамАЗу: «Краще на КамАЗі тут, ніж там в окопах сидіти».
На питання щодо строків повернення пояснює, що їм пояснили – ніхто додому найближчим часом не поїде: «Там командир збирав, типу взагалі на півроку! Приїжджаємо, два тижні відпочиваємо і знову на півроку уйо… (відбуваємо). Відмовну писав, у відмову йшов – зі списку прибрали. 36 людей поїхало, мене залишили – зі списку викинули. 6 «відмовників». А інші «трьохсоті». Один важкий. Там ніхто не знає про нього. На міну наїхав, ногу відірвало».
Джерело: ГУР МОУ
На світанку 27 липня росіяни били по житловій забудові Краматорська — є поранені та значні руйнування.
Оператори батальйону безпілотних систем Black Raven 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» вистежили російську РСЗВ і завадили їй вдарити.
Механік-водій БТР/БМП
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….