ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Знайомтесь – «Паляниця»: розпаковка британського сухпайка, зробленого для українських воїнів

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Червня 2022, 16:52 174

Віднедавна силові структури України почали отримувати добові харчові раціони (простіше кажучи – сухпайки) із назвою «Паляниця». Ці набори продуктів виготовлені й передані нам із Великої Британії. І як уже зрозуміло з назви, зроблені вони саме для нас – українців. Дніпровському відділенню АрміяInform пощастило отримати один із них. Звісно, ми його відразу продегустували. Отож, що налічує британська «Паляниця», читайте далі.

Зовні, за кольором упаковки, «Паляниця» нагадує вже звичний для українських вояків американський військовий харчовий набір  MRE. Проте саме зовнішнє пакування виконано в формі досить місткої сумки з ручкою. Його легко розірвати руками, але, якщо ви плануєте згодом використати його як смітник, то варто скористатись власним ножем. Вага одного набору приблизно півтора кілограми, і якщо вірити надпису на упаковці, його енергетична цінність становить 2500 ККалорій. Сам набір продуктів нараховує:

  1. Банка з консервованими сосисками (6 штук).
  2. Банка з гарніром (у нашому випадку це була яловичина з вермішеллю в томатному соусі).
  3. Пакет з міксом різноманітних горішків.
  4. Кава «3 в одному».
  5. Пакет мюслів.
  6. Сухий порошок для солодкого напою.
  7. Плитка молочного шоколаду.
  8. Таблетка для знезараження води.
  9. Універсальна «ложко-виделка».

Слід зазначити, що консервований гарнір був уже пропущений через блендер і мав консистенцію радше рідкої каші, яку не потрібно довго пережовувати. Проте їсти все без підігріву на вогні не так смачно, адже сосиски, хоч і готові до споживання, але мають вигляд і смак напівфабрикатів. Із нашого досвіду, вони стали смакувати лише після того, як ми розігріли їх прямо в банці з яловичиною. Також приємним сюрпризом стало  використання універсальної «ложко-виделки». Незважаючи на маленький розмір такого гастрономічного пристосування, це дійсно зручна річ, виготовлена з дуже цупкого пластику. На жаль, через спеку ми не змогли скуштувати англійського шоколаду. Він просто розтанув у власній упаковці й перетворився з енергетичної їжі на богемний напій. 

Отож, як висновок: отримавши «Паляницю», ви маєте досить непоганий набір продуктів, проте зважайте, що для його використання вам буде потрібна плита чи багаття, а також запас води і хліба. Бо він не входить у харчовий набір. Так само при собі бажано мати вологі серветки, щоб витерти руки до і після споживання їжі. А також власну кружку та тарілку, щоб не споживати все з банки. 

Слава Україні! І дякуємо нашим партнерам за підтримку нашої боротьби.

17
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Відео, Публікації