З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний на своїй сторінці facebook.
«Триває запекла боротьба за Луганщину. Противник зосередив на півночі області свої основні ударні сили і намагається атакувати одночасно на девʼяти напрямках. Наступ ведеться з півдня на північ на напрямках Попасна-Комишуваха і далі на Лисичанськ, Попасна-Миколаївка, Попасна-Берестове, з півночі на південь на напрямках Богородичне-Словʼянськ, Ізюм-Словʼянськ, нижче — Попасна-Світлодарськ, зі сходу на захід у напрямку Сєвєродонецьк-Лисичанськ, а також на напрямках Сєвєродонецьк-Метьолкіне, Тошківка-Комишуваха.
З метою витіснення наших військ ворог застосовує авіацію, реактивні системи залпового вогню, артилерію.
Сєвєродонецьк — це ключова точка в системі оборонної операції Луганської області. Місто не може розглядатися ніяк інакше.
Всі, хто сьогодні в строю, — герої. Дякую вам за службу!
Дякую всім, хто підтримує і вірить у Збройні Сили України! Вічна Памʼять і слава полеглим воїнам! Ми українці! Ми вистоїмо! Ми переможемо! Слава Україні!», — зазначив Валерій Залужний.
Бійці Центру спеціального призначення «Омега» знищили на військовому аеродромі «Саки» в окупованому Криму російський бомбардувальник Су-24М.
Спеціаліст холодильного обладнання, апаратник
від 20000 до 20000 грн
Васищеве
Військова частина 3075 НГУ
Технік з виконання ремонтних робіт та технічного обслуговування
від 25000 до 125000 грн
Шепетівка, Хмельницька область
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…