ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нацспротив у дії: українські партизани «роблять пекло» росіянам

Прочитаєте за: 3 хв. 15 Червня 2022, 14:29 53

Беззбройні українці, котрі опинилися на захоплених злочинцями зс рф територіях, з перших днів окупації повною мірою відчули усі «принади» кривавого «руского міра». Жорстокість росіян не залишила нам великого вибору − якщо хочемо вижити, мусимо брати в руки зброю і бити, бити і бити ворога, за будь-якої зручної можливості, в тилу чи на лінії фронту. Нині так чинять не тільки воїни ЗСУ, а й донедавна цивільні люди.

− Партизанська війна в Україні вже давно стала повсякденною реальністю, власне, наше підпілля діє на тимчасово захоплених територіях з 2014 року,  − говорить воєнний експерт, співголова ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов. – За минулі роки на територіях ОРДЛО нашими патріотами було проведено чимало результативних операцій проти ворога, але з лютого масштаби руху спротиву значно збільшилися.

З українським патріотичним спротивом загарбники зіткнулися буквально з перших днів вторгнення. Наразі йдеться, щонайменше, про сотні публічно відомих фактів боротьби з окупантами: від розклеювання листівок до знищення живої сили і техніки росіян.

Нагадаємо найбільш медійні з них.

Так днями стала відома історія про те, як наприкінці лютого − початку березня 15-річний Андрій Покраса допоміг ЗСУ знищити колону російської техніки на підступах до Києва.У ряду резонансних акцій, вчинених  невідомими патріотами, є підрив військового авто в Херсоні, у якому загинули четверо росгвардійців; допомога у знищенні бази «вагнерівців» у окупованому Первомайську; підрив російського ешелону із військовою технікою в Мелітополі.

До речі, про Мелітополь. Тут росіяни регулярно отримують замість соковитих черешень гарячі кулі. У Головному управлінні розвідки МОУ підрахували, що в місті, лише в період з 20.03 по 12.04.2022р.  під час нічних патрулювань було ліквідовано 70 військовослужбовців рф. Зі свого боку західні ЗМІ взагалі назвали Мелітополь неформальною «столицею партизанського руху в Україні», зауважуючи, що зс рф вдалося порівняно легко окупувати його, проте контролювати дуже важко: місцеві сили спротиву постійно обстрілюють командні пункти, підривають залізничні колії,  радіолокаційні станції та будинки колаборантів.

−Результативність дій мелітопольських партизанів призвела навіть до того, що воєнні експерти міжнародного рівня, зокрема з американського Інституту дослідження війни (ISW), почали враховувати їх у своїх аналітичних оглядах з перебігу російсько-української війни. Вочевидь ми багатьох  здивували масштабами неформальною спротиву, − зауважує Дмитро Снєгирьов й зацитовує уривок з травневого огляду ISW. – «Кремль стикається зі зростанням партизанської активності на півдні України, незважаючи на зусилля росії обмежити пересування (місцевого населення. – Ред.) та доступ до телекомунікацій».

 

Партизанський рух, який нині розгорнувся на усіх захоплених рф територіях, від Харківщини до Херсонщини, означає, що  люди вірять у те, що Збройні Сили викинуть звідтам росіян.

− Як свідчать події останніх місяців, сили спротиву допомагають ефективно  нищити ворога не тільки в тилу, а й безпосередньо на лінії фронту в Луганській, Донецькій, Харківській областях, − говорить Дмитро Снєгирьов. – У нас є підтверджені результати, але не про всі з них ми можемо говорити відкрито. З одного боку люди не вірять, що є сили спротиву і просять «дати факти», а коли ми даємо – обурюються, що ми про це публічно розповідаємо. Тому тут доводиться балансувати − щоб і підтвердження дати, і не «засвітити» партизанів.

Партизанський рух − тема серйозна і її потрібно розвивати, залучати до боротьби ширше коло патріотів, забезпечувати їх усім необхідним для того, щоб у окупантів земля під ногами горіла.

− Не ми цю війну почали, але ми її завершимо Перемогою і зробимо так, щоб для кожного російського окупанта, від солдата до генерала, наша земля стала пеклом, −  зазначає Дмитро Снєгирьов.

6
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Публікації