ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Українські захисники зірвали десятки спроб наступу армії рф на Півдні – Володимир Зеленський

Відео Новини
13 Червня 2022, 22:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України звернувся зі зверненням до громадян. «Сьогодні вже 110-й день нашої оборони. І коли це говориш – 110-й день – розумієш, який великий шлях ми пройшли. Вдалося вибити ворога з Житомирщини, Київщини, Чернігівщини, Сумщини. Вдалося звільнити значну частину Харківщини. Загалом понад тисячу населених пунктів звільнені. Зупинений наступ окупантів на півдні України. Так, вони досі хочуть зруйнувати і Миколаїв, і Запоріжжя, і міста Дніпропетровщини. Їм поки що вистачає сил, щоб бити з артилерії по Зеленодольську й Гуляйполю. Одеса залишається мішенню для російського флоту… Але вже були зірвані десятки спроб наступу російської армії саме там, саме на півдні. А завдяки контрнаступу вже звільнено частину громад Херсонщини», – йдеться у зверненні Президента України. https://www.youtube.com/watch?v=hXzQ2A8dsew&t=1s


Ворог запустив по Україні п’ять ракет та 180 ударних БПЛА
Ворог запустив по Україні п’ять ракет та 180 ударних БПЛА

У ніч на п’ятницю, 24 липня, російські війська запустили по Україні п’ять керованих авіаційних ракет Х-59/69 та 180 ударних безпілотників різних типів.

Найбільшу ворожу активність зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Гуляйпільському напрямках
Найбільшу ворожу активність зафіксовано на Покровському, Слов’янському та Гуляйпільському напрямках

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками відбулося 233 бойові зіткнення.

Літак, 10 танків і понад 1400 військових: втрати російської армії за добу
Літак, 10 танків і понад 1400 військових: втрати російської армії за добу

Російська окупаційна армія за минулу добу втратила в Україні 1410 одиниць особового складу, 10 танків та шість бойових броньованих машин.

Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання
Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання

Дев’ять років Марія з позивним «Барвінок» прожила в окупованому Донецьку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Діловод зі списання БПЛА

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

WorkUa Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Гранатометник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290