ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Конкурс «Народ-герой героїв появляє» чекає патріотичних проявів творчості

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Червня 2022, 14:27

Фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» розпочав прийом заявок на участь.

Фестиваль-конкурс проводитиметься щорічно серед учнів, студентів та громадян України віком від 14 до 30 років в номінаціях журналістика, медіамистецтво, художнє слово, літературне слово та інших, що сприяє поширення патріотичних ідей.

Про це повідомляє Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, який разом з Київським університетом імені Бориса Грінченка та Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка є організаторами фестивалю.

Фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходить з 01 червня до 28 червня 2022 року.

Його метою є поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитих учнів, студентів та молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України шляхом участі в мистецьких проєктах.

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні допускаються фото- та авідеозаписи, створені в домашніх умовах. Фестиваль-конкурс проходить в один тур і проводиться онлайн.

Станом на 13 червня вже зареєстровано 409 учасників.

З умовами і номінаціями можна ознайомитися на сайті.

Майбутні учасники фестивалю-конкурсу мають надіслати заявку до 23 червня 2022 року та прикріпити свої роботи, заповнюючи гугл-форму.

Читайте нас в Telegram
Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Володимир Зеленський розповів про нові домовленості щодо військової допомоги

Президент Володимир Зеленський оголосив про нові домовленості з західними партнерами щодо постачання зброї.

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

Гранти для стартаперів оборонного сектору: оголошено прийом заявок на навчальну програму

«MITS x Victory Drones Defense Tech Bootcamp» — це інтенсивна тритижнева навчальна програма для 20-ти стартапів оборонного сектору. Після завершення програми між учасниками розподілять грант у розмірі $100 000 (по $5 000 для команди).

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент: російські військові об’єкти стають усе більш досяжними для наших воїнів

Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ та ГУР, які здійснюють удари дронами по військових цілях на території рф.

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

«Перший наш штурм був якраз на Великдень»: «Отаман» з ТЦК розповів про службу в штурмовому підрозділі

Серед військовослужбовців Полтавського районного ТЦК та СП є воїн з позивним «Отаман». Отримав це псевдо не лише за козацькі вуса та кремезну статуру — і справді був отаманом Свистунівського козацького куреня.

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Гинуть серед руїн: у Вовчанську окупанти втрачають живу силу без жодного просування

Бойові дії тривають серед руїн багатоповерхівок Вовчанська, в яких окупанти не можуть ні просунутися, ані, тим більше, закріпитися.

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

БМП Bradley викосили росіян у посадці на Курщині: дрони та РПГ ворога не врятували

47 окрема механізована бригада продовжує активні дії на території ворога у Курській області.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Оператор безпілотного летального апарату

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Старший механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Стрілець

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Водій категорії B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Оператор БПЛА (FPV)

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ