ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Запаси снарядів 155-мм калібру вже на 10% переважають запаси снарядів великих калібрів радянського типу

Новини
9 Червня 2022, 13:43
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Станом на зараз Міністерство оборони забезпечило постачання до Збройних Сил України понад 150 артилерійських платформ 155-мм калібру. Запаси снарядів цього калібру вже на 10% переважають запаси снарядів великих калібрів радянського типу, які були станом на 24 лютого 2022 року. При цьому ефективність цих снарядів вища, ніж радянських зразків, тому менший розхід.

Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков у Фейсбук.

Одночасно до Збройних Сил України було поставлено понад півсотні гармат інших значних калібрів. А також снарядів до них, які складають понад 75% обсягу, що був на початку широкомасштабного російського вторгнення.

«Десятки одиниць РСЗВ радянського зразка та десятки тисяч снарядів, сотні мінометів і сотні тисяч пострілів до них укріпили нашу оборону за цей період. За постачанням до ЗСУ танків та іншої бронетехніки радянського зразка, що сумарно вже рахується на сотні, Міноборони України конкурує за лідерство з російською армією», – зазначив Олексій Резніков.

Окремо Міністр оборони відзначив самовіддану і фахову роботу спеціалістів ДК «Укроборонпром», які відновили чи поставили на службу Збройним Силам України сотні одиниць військової та спеціальної техніки, зокрема – трофейної.


«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку
«Є позитив». У Силах оборони заявили про успіхи на Лиманському напрямку

Українські війська мають успіхи в районі населеного пункту Нове на Лиманському напрямку.

Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»
Україна уразила «серце» балтійського флоту рф та нафтобазу «Санкт-Петербург»

У ніч на суботу, 4 липня, підрозділи Сил безпілотних систем завдали удару по ленінградській області рф.

«Мальчікі в трусіках» втекли: морпіхи вистежили ворожих операторів та знищили їхнє укриття
«Мальчікі в трусіках» втекли: морпіхи вистежили ворожих операторів та знищили їхнє укриття

Українські оператори БпЛА вистежили позицію ворожих дронарів та змусили їх тікати в паніці, рятуючи свої життя.

У Силах оборони спростували фейк росіян про нібито захоплення Костянтинівки
У Силах оборони спростували фейк росіян про нібито захоплення Костянтинівки

Заяви російських окупантів про нібито «захоплення» Костянтинівки на Донеччині не відповідають дійсності і є відвертим фейком.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Навідник/ця-оператор/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Olx Фельдшер 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Київ

Печерський РТЦК та СП

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Слов'янськ

Військова частина 2240 НГУ

RobotaUa Оператор систем РЕБ | Військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина А0528